Billions – powstanie 3. sezon

Stacja Showtime jest zadowolona z wyników oglądalności i podjęła decyzje o zamówieniu 3. sezon serialu Billions.

Stacja Showtime jest zadowolona z wyników oglądalności i podjęła decyzje o zamówieniu 3. sezon serialu Billions.

Serial Billions skupia się na wzlotach i upadkach wynikających z pogoni za amerykańskim snem w świecie wielkich finansów przepełnionych wielkimi ambicjami. Bohaterami są Paul Giamatti i Damian Lewis (Homeland) - nowojorscy tytani, którzy wchodzą ze sobą w bezlitosne starcie. Pierwszy z nich wciela się w surowego prokuratora, Chucka Rhoadesa, natomiast drugi to błyskotliwy i ambitny króla funduszu hedgingowego, Bobby „Axe” Axelrod.

Billions notuje ciągłe wyrosty nie tylko oglądalności, ale także wśród ocen krytyków. Seria zanotowała najlepszy debiut stacji od czasów Homeland. Twórcami oraz producentami są Brian Koppelman i David Levien.

Czytaj także: Najciekawsze seriale 2016 roku

Oprócz wspomnianej dwójki w obsadzie są Malin Akerman, Maggie Siff, Toby Leonard Moore, David Costabile oraz Condola Rashad.

Źródło: comingsoon.net / fot. Showtime

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV