Damian Lewis

Damian Lewis
 • Data urodzenia:

  11 lutego 1971 (48)
 • Miejsce urodzenia:

  St John's Wood, Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Anglik
 • Wzrost:

  185 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Stan cywilny:

  Żonaty (z Helen McCrory od 2007)
 • Bio:

  Damian Lewis edukował się w Eton College. Studiował również w Guildhall School of Music and Drama, którą ukończył w 1993 roku. Współpracował z Royal Shakespeare Company. Występował w Almeida Theatre w Londynie i na nowojorskim Broadwayu. Jako aktor filmowy debiutował w 1993 roku rolą Clive'a w produkcji telewizyjnej pt.: Micky Love. Za kreację Nicholasa Brody'ego w serialu pt.: Homeland został nagrodzony Primetime Emmy oraz Złotym Globem.

W obsadzie (24)

Produkcje (1)

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV