Repertuar kin Nowość Program TV

Billions – premiera w VOD Seriale+

Od 1 lutego w polskiej wersji językowej na platformie nc+ można oglądać serial Billions, w którym występują zdobywcy Złotych Globów i Emmy - Paul Giamatti i Damian Lewis.

Serial będzie dostępny w seriale+, kolekcji VOD platformy cyfrowej nc+, która jest dostępna w najnowszej aplikacji nc+ GO, serwisie nc+ go TV oraz poprzez wybrane dekodery nc+ z dyskiem PVR.

Billions pokazuje korzyści i niebezpieczeństwa pogoni za amerykańskim snem w świecie wielkich finansów napędzanym przez nieposkromnione ambicje.  Paul Giamatti (John Adams) i Damian Lewis (Homeland) wcielają się w dwóch potężnych nowojorskich tytanów, którzy wchodzą ze sobą w bezlitosne starcie. Pierwszy gra ambitnego prokuratora generalnego Chucka Rhoadesa, drugi Bobby’ego Axelroda – genialnego inwestora, który zbudował swoje imperium na nie zawsze legalnie zdobytych informacjach. Każdy z nich użyje wszelkich dostępnych środków i wpływów, aby przechytrzyć przeciwnika.

Serial Billions ma złożoną narrację, która płynnie łączy prywatne i zawodowe życie głównych antagonistów, dając możliwość zaprezentowania świetnie skonstruowanych postaci drugiego planu. Maggie Siff wciela się w Wendy Rhoades, żonę Chucka, która należąc do kręgu zaufanych pracowników Axe’a, stara się pozostać lojalna wobec męża. Sprytną i bezgranicznie oddaną mężowi  Larę Axelrod gra Malin Akerman. W obsadzie znaleźli się również: Toby Leonard Moore (Daredevil), David Costabile (Breaking Bad) oraz Condola Rashad (Money Monster). Scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu są Brian Koppelman, David Levien (Ocean’s Thirteen) i Andrew Ross Sorkin (Zbyt wielcy, by upaść). Za kamerą pierwszego epizodu stanął Neil Burger (Iluzjonista, Jestem Bogiem, Niezgodna), który jest również producentem serialu.

Billions ustanowił rekord oglądalności stacji Showtime. Pierwszy odcinek na wszystkich platformach dystrybucji obejrzało 2,99 mln widzów.

Premiera w Polsce: seriale+, od 1 lutego 2016r.

Źródło: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – grafiki superbohaterów…

Do sieci trafiły nowe grafiki postaci z filmu Avengers: Koniec gry. Zobaczymy je na materiałach…

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

Code 8 – fragment filmu sci-fi…

Code 8 to pełnometrażowy film science fiction oparty na krótkometrażówce pod tym samym tytułem. Do…

Adam Siennica
-

Shallow po polsku. Zobacz covery piosenki…

Shallow po polsku - naprawdę stworzono covery z tekstem przetłumaczonym na język polski. Czy brzmią…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]