Billions – premiera w VOD Seriale+

Od 1 lutego w polskiej wersji językowej na platformie nc+ można oglądać serial Billions, w którym występują zdobywcy Złotych Globów i Emmy - Paul Giamatti i Damian Lewis.

Od 1 lutego w polskiej wersji językowej na platformie nc+ można oglądać serial Billions, w którym występują zdobywcy Złotych Globów i Emmy - Paul Giamatti i Damian Lewis.

Serial będzie dostępny w seriale+, kolekcji VOD platformy cyfrowej nc+, która jest dostępna w najnowszej aplikacji nc+ GO, serwisie nc+ go TV oraz poprzez wybrane dekodery nc+ z dyskiem PVR.

Billions pokazuje korzyści i niebezpieczeństwa pogoni za amerykańskim snem w świecie wielkich finansów napędzanym przez nieposkromnione ambicje.  Paul Giamatti (John Adams) i Damian Lewis (Homeland) wcielają się w dwóch potężnych nowojorskich tytanów, którzy wchodzą ze sobą w bezlitosne starcie. Pierwszy gra ambitnego prokuratora generalnego Chucka Rhoadesa, drugi Bobby’ego Axelroda – genialnego inwestora, który zbudował swoje imperium na nie zawsze legalnie zdobytych informacjach. Każdy z nich użyje wszelkich dostępnych środków i wpływów, aby przechytrzyć przeciwnika.

Serial Billions ma złożoną narrację, która płynnie łączy prywatne i zawodowe życie głównych antagonistów, dając możliwość zaprezentowania świetnie skonstruowanych postaci drugiego planu. Maggie Siff wciela się w Wendy Rhoades, żonę Chucka, która należąc do kręgu zaufanych pracowników Axe’a, stara się pozostać lojalna wobec męża. Sprytną i bezgranicznie oddaną mężowi  Larę Axelrod gra Malin Akerman. W obsadzie znaleźli się również: Toby Leonard Moore (Daredevil), David Costabile (Breaking Bad) oraz Condola Rashad (Money Monster). Scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu są Brian Koppelman, David Levien (Ocean's Thirteen) i Andrew Ross Sorkin (Zbyt wielcy, by upaść). Za kamerą pierwszego epizodu stanął Neil Burger (Iluzjonista, Jestem Bogiem, Niezgodna), który jest również producentem serialu.

Billions ustanowił rekord oglądalności stacji Showtime. Pierwszy odcinek na wszystkich platformach dystrybucji obejrzało 2,99 mln widzów.

Premiera w Polsce: seriale+, od 1 lutego 2016r.

Źródło: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV