Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement
 

Billions – premiera w VOD Seriale+

Od 1 lutego w polskiej wersji językowej na platformie nc+ można oglądać serial Billions, w którym występują zdobywcy Złotych Globów i Emmy - Paul Giamatti i Damian Lewis.

Serial będzie dostępny w seriale+, kolekcji VOD platformy cyfrowej nc+, która jest dostępna w najnowszej aplikacji nc+ GO, serwisie nc+ go TV oraz poprzez wybrane dekodery nc+ z dyskiem PVR.

Billions pokazuje korzyści i niebezpieczeństwa pogoni za amerykańskim snem w świecie wielkich finansów napędzanym przez nieposkromnione ambicje.  Paul Giamatti (John Adams) i Damian Lewis (Homeland) wcielają się w dwóch potężnych nowojorskich tytanów, którzy wchodzą ze sobą w bezlitosne starcie. Pierwszy gra ambitnego prokuratora generalnego Chucka Rhoadesa, drugi Bobby’ego Axelroda – genialnego inwestora, który zbudował swoje imperium na nie zawsze legalnie zdobytych informacjach. Każdy z nich użyje wszelkich dostępnych środków i wpływów, aby przechytrzyć przeciwnika.

Serial Billions ma złożoną narrację, która płynnie łączy prywatne i zawodowe życie głównych antagonistów, dając możliwość zaprezentowania świetnie skonstruowanych postaci drugiego planu. Maggie Siff wciela się w Wendy Rhoades, żonę Chucka, która należąc do kręgu zaufanych pracowników Axe’a, stara się pozostać lojalna wobec męża. Sprytną i bezgranicznie oddaną mężowi  Larę Axelrod gra Malin Akerman. W obsadzie znaleźli się również: Toby Leonard Moore (Daredevil), David Costabile (Breaking Bad) oraz Condola Rashad (Money Monster). Scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu są Brian Koppelman, David Levien (Ocean’s Thirteen) i Andrew Ross Sorkin (Zbyt wielcy, by upaść). Za kamerą pierwszego epizodu stanął Neil Burger (Iluzjonista, Jestem Bogiem, Niezgodna), który jest również producentem serialu.

Billions ustanowił rekord oglądalności stacji Showtime. Pierwszy odcinek na wszystkich platformach dystrybucji obejrzało 2,99 mln widzów.

Premiera w Polsce: seriale+, od 1 lutego 2016r.

Źródło: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – z kim Spider-Man może…

Z kim jeszcze w MCU może walczyć Spider-Man po filmie Daleko od domu? Oto ranking…

Piotr Piskozub
-

Wikingowie to serialowy trup, ale życie…

Chcemy pokazać Wam listę zakulisowych zdjęć z planu serialu Wikingowie.

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Dawid Muszyński
-

Punisher: sezon 2 – recenzja

Frank Castle powraca w swoim najprawdopodobniej finałowym sezonie. Jak wypada tym razem? Przeczytajcie nasza bezspojlerową…

Ocena recenzenta:
9
Adam Siennica
spoilery
-

Wikingowie: sezon 5, odcinek 18 –…

Wikingowie w sezonie 5B przechodzą samych siebie. 18. odcinek to pasmo kolejnych dziwacznych fabularnych decyzji,…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
spoilery
-

Star Trek: Discovery: sezon 2, odcinek…

Star Trek: Discovery powrócił z 2. sezonem. Czy nowy odcinek należał do udanych? Oceniam ze…

Ocena recenzenta:
6

Co o tym sądzisz?