Przeczytaj w weekend

Bohemian Rhapsody ocenzurowane w Chinach. Co wycięto z filmu?

Kilka dni temu do kin w Chinach trafiła filmowa historia zespołu Queen, Bohemian Rhapsody. Okazuje się jednak, że produkcja ta została ocenzurowana.

Kilka dni temu do kin w Chinach trafiła filmowa historia zespołu Queen, Bohemian Rhapsody. Okazuje się jednak, że produkcja ta została ocenzurowana.

Bohemian Rhapsody w chińskich kinach różni się od tego, co widziała widownia w pozostałych miejscach na świecie. Wszystko przez cenzurę, która wycięła wątki homoseksualne z filmu.

Widzowie w Chinach nie zobaczą zatem żadnych odniesień do seksualności Freddiego Mercury'ego, a także wszystkich scen, które zawierają kontakty seksualne pomiędzy mężczyznami. Jak podaje portal Ew.com, widzowie w Chinach nie uświadczą też scen, w których pada słowo gej oraz fragmentu, w którym zespół Queen nagrywa teledysk do utworu I Want to Break Free.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV