Supergirl: sezon 4, odcinek 17 – zwiastun. Lex Luthor w akcji

Supergirl powoli zbliża się do końca sezonu. Zwiastun pokazuje sceny z 17. odcinka.

Supergirl powoli zbliża się do końca sezonu. Zwiastun pokazuje sceny z 17. odcinka.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  zwiastun 

Supergirl stawia przed tytułową bohaterką nowe wyzwanie. Musi ona zmierzyć się ze skutkami planu Lexa Luthora. Sama jest zaszokowana tym, co on stworzył.

Ben Bray wyreżyserował na podstawie scenariusza Katie Rose Rogers i Brooke Pohl. Premiera w USA już 31 marca.

 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV