Przeczytaj w weekend

Bumblebee – czy to wreszcie dobry film z serii Transformers? Są pierwsze opinie

Jeszcze w tym miesiącu w Stanach Zjednoczonych odbędzie się premiera filmu Bumblebee. Do sieci trafiły już pierwsze opinie na temat spin-offu Transformers.

Jeszcze w tym miesiącu w Stanach Zjednoczonych odbędzie się premiera filmu Bumblebee. Do sieci trafiły już pierwsze opinie na temat spin-offu Transformers.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  bumblebee 

Ostatnie lata stały raczej pod znakiem kiepskich albo bardzo złych filmów z serii Transformers. Wielu fanów marki miało już dosyć produkowanych przez Michael Bay filmów, co potwierdzały też coraz słabsze wyniki w Box Office. Czy stan rzeczy odmieni Bumblebee już bez wspomnianego reżysera na pokładzie?

Film trafi do kin pod koniec grudnia w Stanach Zjednoczonych. Odbyły się jednak pierwsze pokazy, a krytycy podzielili się swoimi wstępnymi wrażeniami po seansie. Wciąż jest embargo na recenzje, ale mogli wiele nie zdradzając, określić swoje nastroje po spotkaniu z Bumblebee.

W sieci można znaleźć same pozytywne opinie. Wielu zwraca uwagę, że jest to najlepszy film z serii Transformers. Dużo pochwał kierowanych jest do realizacji filmu, a także warstwy humorystycznej. Doceniają też rolę aktorki Hailee Steinfeld, która stworzyła bardzo dobrą kreację. Co ciekawe, zwracają też uwagę na klimat filmu, który osadzony jest w latach 80. Na więcej recenzji przyjdzie nam jeszcze jednak poczekać.

Akcja rozgrywa się w 1987 roku. Uszkodzony po bitwie Bumblebee znajduje schronienie na złomowisku przy małej plaży w Kalifornii. Odnajduje go tam nastoletnia Charlie, która zdaje sobie sprawę, że nie jest to tylko żółty samochód. Data premiery Bumblebee jest ustalona w Polsce na 4 stycznia 2019 roku, dwa tygodnie po debiucie w USA.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV