Przeczytaj w weekend

Bumblebee, Spider-Man Uniwersum i Alita: Battle Angel – nowe spoty

Do sieci trafiły nowe klipy promujące grudniowe nowości w kinach oraz film Alita: Battle Angel. Wszystkie treści poniżej.

Do sieci trafiły nowe klipy promujące grudniowe nowości w kinach oraz film Alita: Battle Angel. Wszystkie treści poniżej.

W grudniu czeka nas kilka naprawdę ciekawych filmów. Do sieci trafiły właśnie nowe klipy promujące widowiska Bumblebee oraz Spider-Man: Into the Spider-Verse. Poniżej znajdziecie też spot produkcji Alita: Battle Angel, która zadebiutuje w lutym. Zobaczcie sami:

Źródło: comingsoon.net/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV