Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Burt Reynolds – aktor miał zagrać u Tarantino. Jest oświadczenie rodziny

Burt Reynolds zmarł 6 września 2018 roku w wieku 82 lat. Miał zagrać w filmie Once Upon a Time in Hollywood w reżyserii Quentina Tarantino, ale według doniesień nie udało się tego zrobić.

Burt Reynolds – aktor był legendą kina i prawdziwą ikoną Hollywood przez wiele lat. W Pewnego razu... w Hollywood miał zagrać George’a Spahna, niewidomego ranczera, do którego należy ziemia, gdzie mieszkali Charles Manson i jego wyznawcy. Informację o negocjacjach ogłoszono w maju. Według dziennikarzy Entertainment Weekly oraz The Hollywood Reporter Burt Reynolds nie nakręcił swoich scen. Miał pojawić się na planie za kilka tygodni.

Informację potwierdza rodzina aktora w oświadczeniu prasowym, w którym podkreślono jego problemy zdrowotne oraz fakt, że nie mógł się doczekać, gdy pojawi się na planie Once Upon a Time in Hollywood.

– Mój wujek nie był tylko ikoną kina; był szczodrym, pełnym pasji i wrażliwym człowiekiem oddanym swojej rodzinie, przyjaciołom, fanom i uczniom aktorstwa. Miał problemy zdrowotne, ale jego śmierć nie była oczekiwana. Był twardy. Każdy kto złamie kość ogonową nad rzeką i wraca na plan skończyć film jest twardy. Takim właśnie był człowiekiem. Mój wujek nie mógł się doczekać, by pracować z Quentinem Tarantino i z niesamowitą obsadą – czytamy w oświadczeniu siostrzenicy Burta Reynoldsa.

breaking
-
-

Burt Reynolds miał 82 lat.

Źródło: ew.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Norbert Zaskórski
-

Gra o tron – oto drzewo…

Entertainment Weekly zaprezentowało drzewo wszystkich rodów hitowego serialu HBO.

Norbert Zaskórski
-

Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow…

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.