Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Castingowe nowinki serialowe – 07.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "How the Hell Am I Normal", "Mixology", The Good Wife, Revolution, "Enlisted", "The McCarthys", New Girl i dwóch niezatytułowanych jeszcze projektach. Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Melissa Fumero („One Life to Live”) zagra w pilocie niezatytułowanego serialu duetu Mike Schur/Dan Goor (Parks and Recreation). Projekt skupia się na zróżnicowanej grupie detektywów z posterunku na obrzeżach Nowego Jorku. Fumero wcieli się w Amy, atrakcyjną i inteligentną byłą nauczycielkę, której doświadczenie w poskramianiu szóstoklasistów pomaga w zawodzie detektywa. W pilocie zobaczymy również Andy’ego Samberga („Hotel Transylwania”) i Terry’ego Crewsa („Niezniszczalni”). Reżyserują Phil Lord (How I Met Your Mother) i Chris Miller („Shrek”).

Darien Provost zagra w pilocie „How the Hell Am I Normal” Adama Goldberga. Aktor wciel się w młodą wersję Adama – jedynego „normalnego” w rodzinie, wszędzie chodzącego z kamerą, a jednocześnie narratora serialu.

Kate Simses („What’s Your Number?”) otrzymała stałą rolę w „Mixology” stacji ABC. Zagra Liv, słodką, inteligentną i niezdecydowaną dziewczynę zaręczoną z nudnym bankierem, która zaczyna podawać w wątpliwość swój wybór. Do serialu dołączają również Blake Lee (Parks and Recreation jako Tom – księgowy i miły gość, którego niedawno rzuciła dziewczyna; Andrew Santino („Crafty”) jako Bruce – jego szczery aż do bólu przyjaciel ze studiów; a także Mercedes Masohn jako Maya – urocza prawniczka zajmująca się sprawami związanymi ze sportem.

Jessalyn Gilsig (Glee) wystąpi gościnnie w 17. odcinku 4. sezonu Żonie idealnej jako Jaine Ludwig – twardą i elegancką wdowę po sędzi Sądu Najwyższego Illinois, który zginął w wypadku samochodowym. Alicia i Will będą pomagać jej w walce z towarzystwem ubezpieczeniowym, które nie chce wypłacić odszkodowania.

Timothy Busfield („thirtysomething”, „Studio 60 on the Sunset Strip”) zobaczymy w jednym z odcinków drugiej połowy bieżącego sezonu Revolution. Laureat Emmy wcieli się w Ethana Campa, genialnego doktora chroniącego porażający sekret. Serial powraca na antenę 25 marca.

James Caan zakończył rozmowy z ABC i już na pewno wystąpi w komediowym pilocie braci Cullen, o którym pisaliśmy w styczniu.

Keith David (The Cape) otrzymał rolę w pilocie „Enlisted” stacji Fox. Wcieli się w majora Cody’ego Wallace’a – surowego, twardego, ale także sprawiedliwego weterana, który najstarszego z trzech głównych bohaterów-braci mianuje dowódcą oddziału „palantów i leni”.

Jack McGee wystąpi w pilocie „The McCarthys„, komedii o klanie irlandzkich katolików żyjących w Bostonie. McGee wcieli się w główę rodziny – nie zawsze politycznie poprawnego trenera licealnej drużyny koszykarskiej.

Margo Martindale (Justified) wcieli się w matkę Nicka w marcowym odcinku New Girl. „Mamie Miller” niezbyt spodoba się związek jej syna z Jess. Aktorka po raz pierwszy wystąpi również w przyszłym tygodniu w The Americans.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Michał Kujawiński
-

Mission: Impossible – Henry Cavill i…

Ogłoszono niedawno powstanie kolejnej części Mission: Impossible w reżyserii Christophera McQuarrie'a. Czy powrócą do swoich…

Co o tym sądzisz?