Castingowe nowinki serialowe – 07.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "How the Hell Am I Normal", "Mixology", The Good Wife, Revolution, "Enlisted", "The McCarthys", New Girl i dwóch niezatytułowanych jeszcze projektach. Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "How the Hell Am I Normal", "Mixology", The Good Wife, Revolution, "Enlisted", "The McCarthys", New Girl i dwóch niezatytułowanych jeszcze projektach. Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Melissa Fumero ("One Life to Live") zagra w pilocie niezatytułowanego serialu duetu Mike Schur/Dan Goor (Parks and Recreation). Projekt skupia się na zróżnicowanej grupie detektywów z posterunku na obrzeżach Nowego Jorku. Fumero wcieli się w Amy, atrakcyjną i inteligentną byłą nauczycielkę, której doświadczenie w poskramianiu szóstoklasistów pomaga w zawodzie detektywa. W pilocie zobaczymy również Andy'ego Samberga ("Hotel Transylwania") i Terry'ego Crewsa ("Niezniszczalni"). Reżyserują Phil Lord (How I Met Your Mother) i Chris Miller ("Shrek").

Darien Provost zagra w pilocie "How the Hell Am I Normal" Adama Goldberga. Aktor wciel się w młodą wersję Adama - jedynego "normalnego" w rodzinie, wszędzie chodzącego z kamerą, a jednocześnie narratora serialu.

Kate Simses ("What's Your Number?") otrzymała stałą rolę w "Mixology" stacji ABC. Zagra Liv, słodką, inteligentną i niezdecydowaną dziewczynę zaręczoną z nudnym bankierem, która zaczyna podawać w wątpliwość swój wybór. Do serialu dołączają również Blake Lee (Parks and Recreation jako Tom - księgowy i miły gość, którego niedawno rzuciła dziewczyna; Andrew Santino ("Crafty") jako Bruce - jego szczery aż do bólu przyjaciel ze studiów; a także Mercedes Masohn jako Maya - urocza prawniczka zajmująca się sprawami związanymi ze sportem.

Jessalyn Gilsig (Glee) wystąpi gościnnie w 17. odcinku 4. sezonu Żonie idealnej jako Jaine Ludwig - twardą i elegancką wdowę po sędzi Sądu Najwyższego Illinois, który zginął w wypadku samochodowym. Alicia i Will będą pomagać jej w walce z towarzystwem ubezpieczeniowym, które nie chce wypłacić odszkodowania.

Timothy Busfield ("thirtysomething", "Studio 60 on the Sunset Strip") zobaczymy w jednym z odcinków drugiej połowy bieżącego sezonu Revolution. Laureat Emmy wcieli się w Ethana Campa, genialnego doktora chroniącego porażający sekret. Serial powraca na antenę 25 marca.

James Caan zakończył rozmowy z ABC i już na pewno wystąpi w komediowym pilocie braci Cullen, o którym pisaliśmy w styczniu.

Keith David (The Cape) otrzymał rolę w pilocie "Enlisted" stacji Fox. Wcieli się w majora Cody'ego Wallace'a - surowego, twardego, ale także sprawiedliwego weterana, który najstarszego z trzech głównych bohaterów-braci mianuje dowódcą oddziału "palantów i leni".

Jack McGee wystąpi w pilocie "The McCarthys", komedii o klanie irlandzkich katolików żyjących w Bostonie. McGee wcieli się w główę rodziny - nie zawsze politycznie poprawnego trenera licealnej drużyny koszykarskiej.

Margo Martindale (Justified) wcieli się w matkę Nicka w marcowym odcinku New Girl. "Mamie Miller" niezbyt spodoba się związek jej syna z Jess. Aktorka po raz pierwszy wystąpi również w przyszłym tygodniu w The Americans.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV