Repertuar kin Nowość Program TV

Castingowe nowinki serialowe – 07.02.2013

Poniżej przedstawiamy kilka nowinek castingowych dotyczących seriali "How the Hell Am I Normal", "Mixology", The Good Wife, Revolution, "Enlisted", "The McCarthys", New Girl i dwóch niezatytułowanych jeszcze projektach. Jak zwykle uwaga na możliwe spoilery.

Melissa Fumero („One Life to Live”) zagra w pilocie niezatytułowanego serialu duetu Mike Schur/Dan Goor (Parks and Recreation). Projekt skupia się na zróżnicowanej grupie detektywów z posterunku na obrzeżach Nowego Jorku. Fumero wcieli się w Amy, atrakcyjną i inteligentną byłą nauczycielkę, której doświadczenie w poskramianiu szóstoklasistów pomaga w zawodzie detektywa. W pilocie zobaczymy również Andy’ego Samberga („Hotel Transylwania”) i Terry’ego Crewsa („Niezniszczalni”). Reżyserują Phil Lord (How I Met Your Mother) i Chris Miller („Shrek”).

Darien Provost zagra w pilocie „How the Hell Am I Normal” Adama Goldberga. Aktor wciel się w młodą wersję Adama – jedynego „normalnego” w rodzinie, wszędzie chodzącego z kamerą, a jednocześnie narratora serialu.

Kate Simses („What’s Your Number?”) otrzymała stałą rolę w „Mixology” stacji ABC. Zagra Liv, słodką, inteligentną i niezdecydowaną dziewczynę zaręczoną z nudnym bankierem, która zaczyna podawać w wątpliwość swój wybór. Do serialu dołączają również Blake Lee (Parks and Recreation jako Tom – księgowy i miły gość, którego niedawno rzuciła dziewczyna; Andrew Santino („Crafty”) jako Bruce – jego szczery aż do bólu przyjaciel ze studiów; a także Mercedes Masohn jako Maya – urocza prawniczka zajmująca się sprawami związanymi ze sportem.

Jessalyn Gilsig (Glee) wystąpi gościnnie w 17. odcinku 4. sezonu Żonie idealnej jako Jaine Ludwig – twardą i elegancką wdowę po sędzi Sądu Najwyższego Illinois, który zginął w wypadku samochodowym. Alicia i Will będą pomagać jej w walce z towarzystwem ubezpieczeniowym, które nie chce wypłacić odszkodowania.

Timothy Busfield („thirtysomething”, „Studio 60 on the Sunset Strip”) zobaczymy w jednym z odcinków drugiej połowy bieżącego sezonu Revolution. Laureat Emmy wcieli się w Ethana Campa, genialnego doktora chroniącego porażający sekret. Serial powraca na antenę 25 marca.

James Caan zakończył rozmowy z ABC i już na pewno wystąpi w komediowym pilocie braci Cullen, o którym pisaliśmy w styczniu.

Keith David (The Cape) otrzymał rolę w pilocie „Enlisted” stacji Fox. Wcieli się w majora Cody’ego Wallace’a – surowego, twardego, ale także sprawiedliwego weterana, który najstarszego z trzech głównych bohaterów-braci mianuje dowódcą oddziału „palantów i leni”.

Jack McGee wystąpi w pilocie „The McCarthys„, komedii o klanie irlandzkich katolików żyjących w Bostonie. McGee wcieli się w główę rodziny – nie zawsze politycznie poprawnego trenera licealnej drużyny koszykarskiej.

Margo Martindale (Justified) wcieli się w matkę Nicka w marcowym odcinku New Girl. „Mamie Miller” niezbyt spodoba się związek jej syna z Jess. Aktorka po raz pierwszy wystąpi również w przyszłym tygodniu w The Americans.

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.