Castingowe nowości. Kto zagra w filmach i serialach?

Aktorzy telewizyjni i filmowi dołączają do nowych projektów w głównych lub pobocznych rolach. Poznajcie dzisiejsze nowinki castingowe.

Aktorzy telewizyjni i filmowi dołączają do nowych projektów w głównych lub pobocznych rolach. Poznajcie dzisiejsze nowinki castingowe.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  seriale+ 

Aktor Tony Plana dołącza do obsady serialu Mayans MC, będącego spin-offem Synów Anarchii. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z oryginalnej produkcji. Tym razem głównym bohaterem jest EZ Reyes z Mayan MC, który pragnie powziąć zemstę na kartelu i zyskać szacunek kobiety, którą kocha. Plana wcieli się w Devante, wyszkolonego najemnika, którego zadaniem będzie ochrona dziedzictwa rodziny Galindo.

Aaron Eckhart i Courtney Eaton dostali główne role w thrillerze Live!. Projekt ten planowany był od dawna, ale wreszcie pojawiają się konkrety dotyczące produkcji. Zdjęcia mają rozpocząć się w maju. Reżyserem jest Steven C. Miller, a za scenariusz odpowiada Jeremy Drysdale. Historia skupi się na skrzywdzonym przez życie gliniarzu, który walczy z czasem, by odzyskać porwaną córkę komisarza policji. Całość będzie transmitowana na żywo, przez dziennikarkę.

Powiększa się obsada filmu Shazam! W sieci pojawiły się informacje, że do obsady widowiska dołączyły Meagan Good i Michelle Borth. Według ScreenRant, aktorki wcielą się w starsze wcielenia bohaterek Darli Dudley i Mary Bromfield. Informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone. Shazam! trafi do kin 5 kwietnia 2019 roku.

Jake Gyllenhaal i Jessica Chastain dołączają do obsady The Division w reżyserii Davida Leitcha. Film powstanie na podstawie gry wideo o tym samym tytule. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości i przedstawia wizję Stanów Zjednoczonych zmagających się z pandemią. Historia skupi się na grupie cywilów, którzy zostali przeszkoleni, by stawić czoła katastrofalnej sytuacji i ocalić świat.

Woody Harrelson i Mandy Moore negocjują rolę w filmie Midway Rolanda Emmericha. Film oparty zostanie na prawdziwych wydarzeniach. Bitwa lotniczo-morska w czasie II wojny światowej, stoczona w dniach 4–7 czerwca 1942 pomiędzy okrętami japońskimi a amerykańskimi.

Sam Rockwelldołącza do Scarlett Johansson w filmie Jojo Rabbit. Film opowie historię młodego chłopaka, który pragnie być częścią Hitlerjugend, a jego wymyślonym przyjacielem jest właśnie Adolf Hitler (w tej roli reżyser widowiska, Taika Waititi). Rockwell wcieli się w nazistowskiego kapitana.

Paula Patton dołączyła do obsady serialu The Rook od stacji Starz. Produkcja zapowiadana jest jako mroczny thriller, gdzie młoda kobieta ścigana będzie przez przeciwników z paranormalnymi zdolnościami.

Laureatka Oscara Allison Janney i aktor Jim Gaffigan dołączają do dramatu rodzinnego Trope Zero. W obsadzie znajdują się już Viola Davis i Mckenn Grace. Za scenariusz odpowiada Lucy Alibar.

Obsadzono główne role w filmowej wersji Kim Kolwiek, serialu animowanego dla dzieci. W tytułową bohaterkę wcieli się Sadie Stanley, a w rolę Rona wcieli się Sean Giambrone. Za produkcję odpowiada Disney. Serial opowiada o rudowłosej nastolatce Kim Kolwiek, która jest agentką oraz jej niezdarnym koledze o imieniu Ross Rabiaka. Na co dzień zajmują się ratowaniem świata od zagłady z rąk czarnych charakterów, w tym szalonego Dr Drakkena i jego asystentki Strzygi na czele.

Nominowana do Oscara aktorka Amy Adams, dołączyła do filmowej adaptacji powieści The Woman in the Window. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Joe Wright, a scenariuszem zajął się Tracy Letts. Historia opowiada o Dr Annie Fox, samotnie spędzającej życie w Nowym Jorku. Podczas jednego z nudnych wieczorów w swoim mieszkaniu, zauważa przez okno dokonanie morderstwa na jej sąsiadach. Wydarzenie to zmienia jej życie.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV