Chadwick Boseman i Karen Gillan mogli w MCU zagrać inne role

Okazuje się, że Chadwick Boseman i Karen Gillan byli przesłuchiwani do zupełnie innych ról w MCU.

Okazuje się, że Chadwick Boseman i Karen Gillan byli przesłuchiwani do zupełnie innych ról w MCU.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  marvel 

Fani MCU doskonale kojarzą Karen Gillan z rolą Nebuli - aktorka pojawiła się nie tylko w obu częściach Strażników Galaktyki, ale również w filmach Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry. Teraz okazuje się, że początkowo starała się ona o zagranie zupełnie innej postaci z Kinowego Uniwersum Marvela. Gillan wzięła bowiem udział w castingach do roli Sharon Carter aka Agentki 13 w produkcji Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz. Taki obrót spraw wyjawiła odpowiedzialna za przesłuchania Sarah Finn, która zwróciła wówczas uwagę nie tylko na jej talent aktorski, ale również na swoistą "słodycz i urok w jego najwspanialszym wydaniu". Przypomnijmy, że ostatecznie rola przypadła w udziale Emily VanCamp

Na tym jednak nie koniec. Jeszcze bardziej zaskakujący dla miłośników obrazów Marvel Studios może być fakt, że w przesłuchaniach do roli Draxa, ostatecznie portretowany na ekranie przez Dave'a Bautistę, wziął udział... Chadwick Boseman, który koniec końców został w Kinowym Uniwersum Marvela Czarną Panterą. Mamy okazję zobaczyć krótkie fragmenty z tego castingu:

Obie rewelacje pochodzą ze specjalnego materiału Expanding The Universe, który mają okazję zobaczyć klienci nowo powstałej platformy Disney+. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV