Chcielibyście reboota Inhumans w MCU? Nawet Anson Mount jest za

Odtwórca głównej roli w serialu Inhumans, Anson Mount, chce, by produkcja ta doczekała się reboota w MCU.

Odtwórca głównej roli w serialu Inhumans, Anson Mount, chce, by produkcja ta doczekała się reboota w MCU.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Większość fanów MCU chyba zgodzi się ze stwierdzeniem, że serial Marvel’s Inhumans był jakościowo najgorszą ze wszystkich dotychczasowych odsłon projektu (oczywiście jeśli w ogóle wliczymy go w jego skład). Niektórzy miłośnicy produkcji Marvela zdążyli już o nim zapomnieć, tym bardziej, że serię skasowano po fatalnie przyjętym 1. sezonie. Tymczasem w zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się pogłoski, że Marvel Studios może planować reboot obrazu z nowymi aktorami; Vin Diesel typowany był do roli Black Bolta. 

Wcielający się wcześniej w tę rolę Anson Mount został zapytany o ostatnie rewelacje; wygląda na to, że popiera on zupełnie nowe ekranowe podejście do świata Inhumans:

Ludzie mogą o tym nie wiedzieć, ale w pewnych kręgach Hollywood plotkuje się o negocjacjach z Disney+ o nowym podejściu do tego serialu. I najwidoczniej... Powszechnie wiadomo, że Vin zawsze chciał zagrać Black Bolta, więc pewien rodzaj negocjacji trwa. Naprawdę chciałbym, by Inhumans doczekali się tego nowego podejścia; chciałbym, by odniosło ono sukces, ponieważ uwielbiam ich oglądać. W mojej opinii to najbardziej interesujący mikroświat w Marvelu; to po prostu musi zostać zrobione - musi mieć swój właściwy dom, właściwą tonację i przede wszystkim dobrą wizję. 

Dajcie nam w komentarzach znać, co sądzicie o wypowiedzi Mounta. 

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: ABC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV