Ms. Marvel - serial MCU wprowadzi Inhumans. Vin Diesel w obsadzie?

Ms. Marvel to nowy serial Disney+ należący do MCU. Jedno z trafnych źródeł w sieci opublikowało nową, ciekawą plotkę.

Ms. Marvel to nowy serial Disney+ należący do MCU. Jedno z trafnych źródeł w sieci opublikowało nową, ciekawą plotkę.

Adam Siennica
Adam Siennica

Ms Marvel to popularna superbohaterka z komiksów, czyli Kamala Khan, która jest też tzw. Inhuman. Nic więc dziwnego, że serial mógłby wprowadzić te postacie na serio do MCU. Nikt nie ukrywa że fatalny, krytykowany serial Marvel’s Inhumans do niego nie należy i wszyscy się od niego odcinają.

Według portalu GWW, którego doniesienia na temat MCU nie raz się sprawdzały, obecnie trwa casting do serialu Ms. Marvel. Ściślej również do postaci Inhumans znanych jako Black Bolt oraz Maximus, czyli króla rodziny Inhumans oraz jego zdradzieckiego brata.

Ich źródła donoszą, że Marvel Studios chce do pierwszego zaangażować Vina Diesela, który stara się o tę rolę od lat. Natomiast do roli Maximusa podobno brany pod uwagę jest Aaron Taylor-Johnson. Jest to dość nieoczekiwany kandydat, ponieważ grał on Quicksilvera w MCU w filmie Avengers: Czas Ultrona. Jednak Gemma Chan po roli w Kapitan Marvel, zagrała nową postać w The Eternals, więc być może Kevin Feige, szef studia, ma na to jakiś pomysł.

Przypomnijmy, że Bisha K. Ali jest showrunnerem. Premiera wiosną 2022 roku. Na razie nikt nie potwierdza, ani nie dementuje plotki, więc traktujcie ją z dystansem.

Źródło: theGWW.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV