Przeczytaj w weekend

Cineman.pl - filmy na sierpień 2019. Lista nowości

Cineman.pl to jedna z polskich platform VOD, w której można oglądać również nowości filmowe. Oto lista na sierpień 2019.

Cineman.pl to jedna z polskich platform VOD, w której można oglądać również nowości filmowe. Oto lista na sierpień 2019.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  VOD 

Cineman.pl przygotował na sierpień 2019 roku trzy nowości znane z kinowych ekranów. 9 sierpnia do oferty platformy wszedł głośny film After, który niedługo doczeka się sequela.  Jest to ekranizacja powieści Anny Todd i opowiada o relacji ułożonej uczennicy z ambicjami Tessy Young z buntowniczym Hardinem Scottem. Razem odkrywają namiętność.

16 sierpnia w ofercie platformy pojawi się nowy Hellboy z Davidem Harbourem w roli głównej. Jest to film oparty na komiksie Mike'a Mignoli, który nie ma nic wspólnego z poprzednimi dwiema produkcjami. Za kamerą opowieści o superbohaterze z piekła rodem stoi Neil Marshall.

Ostatnią nowością jest Praziomek, który pojawi się 30 sierpnia 2019 roku. Jest to nowa animacja popularnego studia Laika, która opowiada historię mitycznej wielkiej stopy. Nie brak emocji oraz dobrego humoru. 

Źródło: cineman.pl / zdjęcie główne: Summit Entertainment/United Artists Releasing/Aviron Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV