Citadel i Last Days - nowe szczegóły o serialach Amazona od Steve'a McQueena i Braci Russo

Portal Deadline donosi nowe informacje o serialach Citadel i Last Days, które powstaną dla platformy Amazon Prime Video.

Portal Deadline donosi nowe informacje o serialach Citadel i Last Days, które powstaną dla platformy Amazon Prime Video.

Amazon zawarł kontrakt z Steve'em McQueenem (Zniewolony. 12 Years a Slave). Reżyser stworzy dla platformy serial science fiction Last Days. Koprodukcja między Amazonem a BBC, opowie o sytuacji na świecie, w której rządy opracowały tajemny plan kolonizacji Marsa w następstwie umierającej Ziemi i pojawienia się sztucznej inteligencji. Główną postacią będzie kobieta, która poszukuje prawdy o swoim pochodzeniu. Zdjęcia do dramatu science fiction mają ruszyć jeszcze w tym roku.

Richard Madden (Gra o tron) został z kolei gwiazdą serialu Citadel, produkowanego przez Braci Russo dla Amazona. Drugą główną rolę zagra Priyanka Chopra (Quantico). Co ciekawe, projekt pomyślany został tak, aby doczekał się odpowiedników w różnych krajach (m.in. Meksyk, Włochy, a także Indie). Wymienieni wyżej aktorzy zatrudnieni zostali w obsadzie anglojęzycznej wersji. Szczegóły fabularne projektu na razie trzymane są w tajemnicy. Twórcami są Josh Appelbaum, André Nemec, Jeff Pinkner i Scott Rosenberg.

Źródło: deadline.com/zdjecie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV