Cloak & Dagger - co w kolejnym odcinku? [WIDEO]

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego epizodu serialu Marvela i Freeform.

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego epizodu serialu Marvela i Freeform.

Serial Marvel’s Cloak and Dagger opowiada historię dwojga nastolatków pochodzących z różnych środowisk, Tandy Bowen i Tyrone'a Johnsona, którzy odkrywają, że posiadają supermoce. Tandy potrafi tworzyć noże świetlne przy pomocy umysłu, a Tyrone ma moc teleportacji przez mroczny wymiar. Serial powróci z 9. odcinkiem 2. sezonu 23 maja. Został on zatytułowany Blue Note. W nim Tyrone i Tandy zawiązują wątpliwy sojusz, aby znaleźć i powstrzymać złoczyńcę stojącego za ruchem przemytników. Tandy dowiaduje się coraz więcej o przeszłości Lii.

Zadebiutował zwiastun promujący ten odcinek, który możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Freeform

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV