Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Co czeka Filmowe Uniwersum DC? Są nowe informacje

Portal The Hollywood Reporter dowiedział się kilku zza kulisowych spraw odnośnie Filmowego Uniwersum DC. Co czeka nas w przyszłości?

Walter Hamada w styczniu został nominowany na prezesa wytwórni filmowej DC Eitnertainment w Warner Bros. Dla wielu fanów była to dobra informacja. Pełnił on już funkcję producenta wykonawczego przy wielu głośnych filmach realizowanych dla wytwórni New Line Cinema (należącej do Warner Bros.) – między innymi To, Koszmar z ulicy Wiązów, Annabelle czy Obecność. W ciągu swojej kariery współpracował także firmami H2F Entertainment, Tri Star i Columbia Pictures.

Ostatnio dostaliśmy informację, że Geoff Johns założył studio Mad Ghost Productions dzięki któremu podpisał nową umowę z Warner Bros oraz z DC Entertainment. Na jej mocy będzie pisać scenariusze filmów oraz będzie producentem wykonawczym w całym uniwersum DC. Najwięcej jednak do powiedzenia ma właśnie Walter Hamada. Według informacji osoby blisko z nim współpracującej, „wszedł do tego syfu i próbuje go posprzątać”. Wtajemniczeni twierdzą, że Hamada spędził miesiące, sprawdzając powstałe projekty i usuwając wiele z nich. To m.in. jego decyzją było rozwijanie filmów z mniej popularnymi postaciami, jak np. Aquaman.

Wciąż istnieją plany na dwa filmy o Jokerze. Jeden z Jaredem Leto, który wcielił się w tę postać w filmie Legion samobójców oraz ten z udziałem Joaquina Phoenixa, którego reżyserem ma być Todd Phillips. Ten drugi film z Jokerem w roli głównej, miałby należeć do zupełnie innego uniwersum zwanego DC Dark lub DC Black. Pojawiła się właśnie informacja, że film ten będzie posiadał bardzo niski budżet w wysokości 55 milionów dolarów.

Porzucono też mroczne wątki w filmie Flashpoint, którego produkcja ma rozpocząć się na początku 2019 roku. Nowi scenarzyści mają zadbać o luźniejszy ton filmu, który nawiązywać ma do produkcji Powrót do przyszłości. Rozwijany jest też projekt Birds of Prey z Margot Robbie jako Harley Quinn. Według podanych przez źródło portalu The Hollywood Reporter informacji, dobrze rozwija się też projekt Batgirl, do którego scenariusz przygotowuje Christina Hodson. Wciąż nie wiadomo co z filmem The Batman. Wcześniej pojawiły się plotki, że produkcja miałaby skupić się na młodej postaci Mrocznego Rycerza.

-
-

Informator przekonuje, że Hamada ma plan na filmowe uniwersum. Na razie trudno ocenić efekty jego pracy i innych osób odpowiedzialnych za produkcje ze świata DC. Miejmy jednak nadzieję, że wszystkie wprowadzone przez niego zmiany przyniosą skutek i doczekamy się kolejnych po Wonder Woman udanych produkcji.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Warner Bros.

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

81 zwiastunów do obejrzenia w ten…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Michał Żebrowski mógł zagrać w serialu…

Michał Żebrowski w rozmowie z Beatą Lubecką z Radia Zet zdradził, że miał propozycję zagrania…

Michał Kujawiński
spoilery
-

Avengers 4 – nowy opis zwiastuna.…

Na portalu Reddit zamieszczono zupełnie nowy opis zwiastuna filmu Avengers 4. Użytkownik zapewnia, że jest…

Michał Kujawiński
breaking
-

Luke Cage podzielił los Iron Fista.…

Luke Cage nie powróci na platformę Netflix z 3. sezonem. Serial został anulowany tydzień po…

Michał Kujawiński
-

Titans – sezon 1, odcinek 3:…

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z 3 odcinka serialu Titans. Co zobaczymy tym razem?

Michalina Reda
-

Wiedźmin Netflixa – showrunnerka o castingu…

Wiedźmin to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali Netflixa. Showrunnerka, Lauren S. Hissrich, zdradziła, jak przebiegają…

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]