„Colony” – stacja USA zamawia 1. sezon serialu science fiction

"Colony" to nowy serial stacji USA, którego twórcą jest Carlton Cuse ("Zagubieni"). Powstanie 10-odcinkowy 1. sezon.

"Colony" to nowy serial stacji USA, którego twórcą jest Carlton Cuse ("Zagubieni"). Powstanie 10-odcinkowy 1. sezon.

Oskar Rogalski

Oskar Rogalski

Colony” rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w Los Angeles. Amerykańskie miasto znajduje się pod okupacją obcych. Niektórzy mieszkańcy współpracują z nowymi władzami i dostosowują się do reguł, ale inni buntują się i ponoszą brutalne konsekwencje. Scenariusz opowie historię rozdartej amerykańskiej rodziny, która walczy o przetrwanie ludzkiej rasy.

Czytaj także: Dwayne Johnson jako Czarny Adam – zobacz fanarty

Stacja USA zamówiła 1. sezon, który będzie liczył 10 odcinków. Pilota napisali i wyprodukowali Carlton Cuse ("Zagubieni") oraz Ryan Condal ("Hercules"). W głównych rolach zobaczymy znanego z "LOST" Josha Hollowaya oraz Sarę Wayne Callies ("The Walking Dead"). Data premiery nie jest jeszcze znana.

 

Źródło: deadline.com / źródło zdjęcia: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV