Pełny zwiastun serialu science fiction „The Messengers”

Amerykańska stacja The CW prezentuje serial o tajemniczych nieznajomych mających uratować ludzkość przed apokalipsą!

Amerykańska stacja The CW prezentuje serial o tajemniczych nieznajomych mających uratować ludzkość przed apokalipsą!

Adam Siennica

Adam Siennica

"The Messengers" rozpoczyna się w momencie, gdy na Ziemi rozbija się niezidentyfikowany obiekt. W wyniku katastrofy grupa nieznanych sobie ludzi umiera przez porażenie impulsem elektromagnetycznym. Nieoczekiwanie bohaterowie ożywają, a ich zadaniem jest uratowanie ludzkości przed nadchodzącą Apokalipsą.

Za sterami serialu stoi Basil Iwanyk, producent filmu "Starcie tytanów" oraz serii "Niezniszczalni".  W obsadzie są Shantel VanSanten, Jon Fletcher, Sofia Black-D'Elia, JD Pardo, Joel Courtney, Anna Diop, Craig Frank i Diogo Morgado.

Czytaj także: Kolejne sezony dla ośmiu seriali stacji The CW

"The Messengers" zadebiutuje w USA 10 kwietnia 2015 roku. Polska data premiery nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / Zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV