Cooking Simulator – polska gra zadebiutuje na początku 2019 roku

Cooking Simulator to gra od polskiego studia Wastelands Interactive, w której wcielimy się w rolę kucharza.

Cooking Simulator to gra od polskiego studia Wastelands Interactive, w której wcielimy się w rolę kucharza.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Cooking Simulator to nadchodząca produkcja od łódzkiego studia Wastelands Interactive, w której wcielimy się w kucharza i zajmiemy się przygotowywaniem różnego rodzaju dań. Gra, w przeciwieństwie do Overcooked, ma zaoferować realistyczną i bardziej wymagającą rozgrywkę. W produkcji ma pojawić się 120 zróżnicowanych składników, które będziemy mogli wykorzystać do przygotowania 60 dań. Nie zabraknie też wszelkiego rodzaju garnków, przyborów i akcesoriów kuchennych.

Gotowanie nie będzie jednak jedyną rozrywką w grze. Zapowiedziano również tryb Piaskownicy, w którym będzie można nieco zaszaleć i eksperymentować w kuchni - zarówno jeśli chodzi o tworzenie dań, jak i o wykorzystywanie silnika fizycznego na inne, kreatywne sposoby.

Cooking Simulator ma zadebiutować na początku przyszłego roku na platformie Steam. Gra będzie posiadała polską wersję językową oraz trzy tryby zabawy dla jednego gracza.

Źródło: informacja prasowa / fot. Wastelands Interactive

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV