Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Cory Barlog potwierdza: God of War nie otrzyma DLC

Minął rok, ale Cory Barlog nie zmienia zdania. God of War nie otrzyma żadnego DLC, które miałoby rozwinąć historię.

Minął rok, ale Cory Barlog nie zmienia zdania. God of War nie otrzyma żadnego DLC, które miałoby rozwinąć historię.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  dlc 

God of War to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji ostatniego roku i zarazem jeden z najciekawszych tytułów dostępnych na PlayStation 4. Gra obchodzi swoje pierwsze urodziny i z tej strony twórcy podzielili się z fanami okolicznościowym wideo, a także motywem dla konsoli.

Cory Barlog, reżyser gry, wrócił przy  tej okazji do tematu DLC i ponownie potwierdził, że God of War nie doczeka się żadnego rozszerzenia historii. Twórca już wcześniej, bo niedługo po premierze, przyznał, że uważa swoje dzieło za kompletne . Jednocześnie dodał także, że miał pewien pomysł, ale był on zbyt ambitny i wymagałoby to stworzenia kolejnej pełnowymiarowej gry.

Sukces God of War sprawia, że sequel wydaje się być niemal pewny. Plotki na ten temat pojawiały się w sieci już kilkukrotnie, do tej pory nic nie zostało jednak oficjalnie potwierdzone.

 

Źródło: videogamer.com / fot. Twitter

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV