Przeczytaj w weekend

Crossover Arrowverse - Kevin Conroy zagra Batmana! Dołącza też Black Lightning

Do sieci trafiło wiele nowych informacji na temat crossoveru Arrowverse. Wiemy już, że pojawią się w nim Kevin Conroy jako Batman, jak również Black Lightning.

Do sieci trafiło wiele nowych informacji na temat crossoveru Arrowverse. Wiemy już, że pojawią się w nim Kevin Conroy jako Batman, jak również Black Lightning.

W ostatnich dniach do sieci trafia coraz więcej wiadomości związanych z tegorocznym crossoverem Arrowverse, który będzie bazował na słynnym komiksie Kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Prawdopodobnie najważniejsza z informacji dotyczy faktu, że na ekranie w rolę Batmana wcieli się Kevin Conroy. Przypomnijmy, że przez lata obdarzał on swoim głosem animowaną wersję Mrocznego Rycerza, m.in. w kultowym serialu Batman z lat 90., jak również w grach z serii Arkham. Ujawniono, że aktor zagra wersję Zamaskowanego Krzyżowca z przyszłości. 

Co ciekawe, w wydarzeniu zobaczymy także postacie z serialu Black Lightning, którego obecność w uniwersum serii superbohaterskich stacji The CW była jak do tej pory niejednoznaczna. To m.in. z tego powodu zadecydowano, że 3. sezon produkcji zadebiutuje na antenie 2 tygodnie wcześniej, niż początkowo zakładano - 7 października. 

Poznaliśmy również oficjalny harmonogram crossoveru; wygląda na to, że widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż pomiędzy jego kolejnymi odsłonami czeka nas miesiąc przerwy:

Marc Guggenheim został zapytany o to, czy na ekranie zobaczymy jakąkolwiek postać z serialu Tajemnice Smallville - producent ani tego nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, choć dodał, że "ma nadzieję na pojawienie się przynajmniej jednego bohatera".

Z kolei prezes The CW, Mark Pedowitz, wyjawił, że stacja w najbliższym czasie nie zamierza kasować któregokolwiek ze swoich seriali o herosach (oczywiście z wyjątkiem Arrow, o czym dowiedzieliśmy się już wcześniej):

Mamy nadzieję, że dojdzie do tego za naprawdę długi czas. Wierzymy w te franczyzy. To uniwersum będzie trwało jeszcze wiele, wiele lat. 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: The CW/Warner Bros./YouTube/Popcorned Planet

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV