Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Cyberpunk 2077 – jak zareagowała branża na prezentację gry? Zobacz nowe grafiki

Zgodnie z plotkami, na targach E3 2018 za zamkniętymi drzwiami odbyła się prezentacja gry Cyberpunk 2077, nowej produkcji twórców Wiedźmina.

Cyberpunk 2077 doczekał się trwającej około 50 minut prezentacji rozgrywki podczas pokazu prasowego, który odbył się za zamkniętymi drzwiami w Los Angeles. REDzi przygotowali materiał, który pokazano wybranym dziennikarzom. W związku z tym, że pierwszy faktyczny zwiastun gry mocno podzielił graczy na zwolenników i przeciwników swej wizji cyberpunka w wykonaniu polskiego studia, jak to się przełożyło na reakcje branżowych mediów?

-
-

Z pierwszych wrażeń wyłania się obraz bardzo pozytywny. Większość z mediów wychwala oprawę graficzną gry, która zrobiła na nich piorunujące wrażenie.

fot. twitter.com

Nie wyobrażam sobie, jakim cudem to może być gra current-genowa. To jak Deus Ex plus Crysis plus Wiedźmin, o niespotykanej skali i szczegółowości – napisał na twitterze dziennikarz Digital Foundry.

Podobnego zdania są inni. Tutaj fragment wypowiedzi Matta Martina z VG247.com

vg247.com

Wygląda niesamowicie

Cyberpunk 2077 wzniesie obecną generację konsol do granic ich wytrzymałości. Jeśli gra nie okaże się cross-genowym tytułem dla PS5 i Xbox Scarlett, wtedy zjem moje cybernetyczne implanty. Nie chodzi tylko o postacie i świat, ale też o zniszczalne środowisko, efekty, dym spod opon czy ślady pocisków na wodzie czy w powietrzu.

Dziennikarze chwalą płynne przejścia pomiędzy filmikami i gameplayem. Jednocześnie wskazują, że gra pod względem mechaniki bardzo rożni się od poprzedniej gry polskiego studia.

W ogólnym rozrachunku z tekstów, które powstały na bazie prezentacji prasowej wyłania się obraz gry znakomitej, fenomenalnej i przełomowej na wielu płaszczyznach. Niemniej nieprędko będzie nam to samemu sprawdzić. CD Projekt nie jest skore do wyjawienia choćby nawet przybliżonej daty premiery, więc nie wiadomo, jak długo jeszcze będziemy musieli na grę czekać.

Więcej o nowej produkcji polskiego studia, w tym o rodzaju rozgrywki, jeździe pojazdami i bohaterze dowiecie się z tego materiału. Tymczasem rzućmy okiem na nowe screeny z gry, jakie udostępniono.

Źródło: ign.coml eurogamer.net; twitter.com; gameinformer.com / fot. CD Projekt
 

 

Powiązane Artykuły

Paweł Krzystyniak
-

[E3] Podsumowanie konferencji Microsoftu – informacje, zwiastuny, gameplaye

Microsoft pokazał, że potrafi zaskoczyć. Ich tegoroczna konferencja na E3 skupiła się przede wszystkim na…

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?