Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

[E3] Cyberpunk 2077 to gra RPG z widokiem z pierwszej osoby. Nowe szczegóły na temat rozgrywki

Osoby, które obawiały się, że gra będzie pierwszoosobową strzelanką lub futurystycznym GTA mogą odetchnąć z ulgą. Dziennikarze mieli okazję sprawdzić rozgrywkę z Cyberpunk 2077 i pierwsze opinie są bardzo pozytywne.

Podczas konferencji Microsoftu zaprezentowano pierwszy zwiastun gry Cyberpunk 2077, tworzonej przez polskie studio CD Projekt RED. Na tym jednak nie koniec niespodzianek – dziennikarze, którzy wybrali się do Los Angeles mogli wziąć udział w pokazie rozgrywki za zamkniętymi drzwiami. Dzięki temu do sieci trafiły nowe informacje na temat tej produkcji.

-
-

Jak donosi Andy McNamara z serwisu Game Informer, Cyberpunk 2077 jest pełnoprawną grą RPG z widokiem z pierwszej osoby i otwartym światem pozbawionych ekranów ładowania. Świat ten pełen jest postaci niezależnych i ma klimat zbliżony do tego co prezentował zwiastun, ale nie brakuje tu również atmosfery znanej z Blade Runnera. Miasto możemy przemierzać przy pomocy wielu pojazdów, nie brakuje też pościgów – jedna z takich scen miała być prezentowana na pokazie.

Główny bohater ma na imię V i może być kobietą lub mężczyzną. Przy tworzeniu postaci mamy mieć możliwość wpłynięcia na naszą przeszłość, co ma mieć również wpływ na przebieg rozgrywki. Podobno zaprezentowany fragment rozgrywki był interesujący fabularnie i nie zabrakło tu konieczności podejmowania pewnych wyborów.

W walce wykorzystamy różnego rodzaju broń – m.in. futurystyczne strzelby i karabiny. McNamara wspomina też o możliwości hakowania przeciwników i atakowaniu ich w zwarciu.

Gra nie zaoferuje tradycyjnych klas postaci – zamiast tego sami ukształtujemy naszego bohatera (lub bohaterkę), wybierając umiejętności w raz z postępami w rozgrywce. Podczas zabawy będziemy zdobywać punkty doświadczenia oraz „street creed” – coś na kształt reputacji, otrzymywanej za zadania poboczne.

Źródło: twitter.com / fot. CD Projekt RED
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avatar – czwarta i piąta część…

Avatar Jamesa Camerona doczeka się na pewno 2 i 3 odsłony, ale na razie nie…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Batman Przyszłości z Michaelem Keatonem zarobiłby…

Kevin Smith ponownie podjął temat filmu opartego o komiksy i serial animowany Batman Przyszłości. Stwierdził…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Co o tym sądzisz?