Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

 

 

[E3] Cyberpunk 2077 to gra RPG z widokiem z pierwszej osoby. Nowe szczegóły na temat rozgrywki

Osoby, które obawiały się, że gra będzie pierwszoosobową strzelanką lub futurystycznym GTA mogą odetchnąć z ulgą. Dziennikarze mieli okazję sprawdzić rozgrywkę z Cyberpunk 2077 i pierwsze opinie są bardzo pozytywne.

Podczas konferencji Microsoftu zaprezentowano pierwszy zwiastun gry Cyberpunk 2077, tworzonej przez polskie studio CD Projekt RED. Na tym jednak nie koniec niespodzianek – dziennikarze, którzy wybrali się do Los Angeles mogli wziąć udział w pokazie rozgrywki za zamkniętymi drzwiami. Dzięki temu do sieci trafiły nowe informacje na temat tej produkcji.

-
-

Jak donosi Andy McNamara z serwisu Game Informer, Cyberpunk 2077 jest pełnoprawną grą RPG z widokiem z pierwszej osoby i otwartym światem pozbawionych ekranów ładowania. Świat ten pełen jest postaci niezależnych i ma klimat zbliżony do tego co prezentował zwiastun, ale nie brakuje tu również atmosfery znanej z Blade Runnera. Miasto możemy przemierzać przy pomocy wielu pojazdów, nie brakuje też pościgów – jedna z takich scen miała być prezentowana na pokazie.

Główny bohater ma na imię V i może być kobietą lub mężczyzną. Przy tworzeniu postaci mamy mieć możliwość wpłynięcia na naszą przeszłość, co ma mieć również wpływ na przebieg rozgrywki. Podobno zaprezentowany fragment rozgrywki był interesujący fabularnie i nie zabrakło tu konieczności podejmowania pewnych wyborów.

W walce wykorzystamy różnego rodzaju broń – m.in. futurystyczne strzelby i karabiny. McNamara wspomina też o możliwości hakowania przeciwników i atakowaniu ich w zwarciu.

Gra nie zaoferuje tradycyjnych klas postaci – zamiast tego sami ukształtujemy naszego bohatera (lub bohaterkę), wybierając umiejętności w raz z postępami w rozgrywce. Podczas zabawy będziemy zdobywać punkty doświadczenia oraz „street creed” – coś na kształt reputacji, otrzymywanej za zadania poboczne.

Źródło: twitter.com / fot. CD Projekt RED
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Ant-Man – wielka frajda na planie…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z filmów Ant-Man i Ant-Man i Osa.

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 to koniec Kapitana Ameryki…

Chris Evans poruszył kilka wątków związanych z filmem Avengers 4, w tym ten, czy produkcja…

Piotr Piskozub
-

Tom Hiddleston na plakacie dorysował Lokiego.…

Ekranowy Loki z MCU, Tom Hiddleston, w humorystyczny sposób dorysował Lokiego na plakacie jednego z…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Titans: sezon 1, odcinek 1 –…

Za nami pierwszy odcinek Titans, nowego serialu superbohaterskiego opartego na komiksach DC. Wybija się on…

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
-

Hellboy – wyciekł zwiastun nowej wersji…

Hellboy powraca w kompletnie nowej adaptacji komiksów Mike'a Mignoli, która nie jest związana z poprzednimi…

Piotr Piskozub
-

Liga Sprawiedliwości – oto murale ze…

W sieci pojawiły się zdjęcia murali ze świątyni Amazonek z filmu Liga Sprawiedliwości - na…

Co o tym sądzisz?