Cyberpunk 2077 różni się od tego, co już widzieliśmy

Twórcy przyznają, że Cyberpunk 2077 zmienił się i wygląda dziś inaczej niż na prezentowanych wcześniej materiałach wideo.

Twórcy przyznają, że Cyberpunk 2077 zmienił się i wygląda dziś inaczej niż na prezentowanych wcześniej materiałach wideo.

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Materiały zaprezentowane w ubiegłym roku (zwiastun i gameplay) tylko podkręciły zainteresowanie, chociaż wygląda na to, że gotowy produkt może wyglądać inaczej.

Mateusz Tomaszkiewicz ze studia CD Projekt RED podzielił się nowymi informacjami na temat Cyberpunk 2077. Zasadniczo jest to ciągle ten sam tytuł, który mogliśmy obejrzeć podczas E3 czy Gamescomu, ale zmiany zostały tak głęboko poczynione, że sami twórcy mówią o "zupełnie innej grze".

Nieustannie dopracowujemy i zastanawiamy się, jak urozmaicić grę, jak sprawić, by rozgrywka była fajniejsza, a demo pokazane w zeszłym roku było tylko małym fragmentem całej produkcji. Jest wiele rzeczy, których jeszcze nie pokazaliśmy i wiele takich, nad którymi wciąż pracujemy. Powiedziałbym, że gra jest zupełnie inna niż to, co pokazaliśmy w zeszłym roku, ale jest wiele szczegółów, nad którymi obecnie pracujemy - mówi Mateusz Tomaszkiewicz ze studia CD Projekt RED.

Najważniejsze, a więc sam koncept tego futurystycznego RPG nie uległ zmianie.

Jest to gra RPG kładąca nacisk na decyzje i konsekwencje, w której liczy się wszystko, co robisz. (...) Powiedziałbym, że istnieje wiele sposobów przechodzenia gry w zakresie mechaniki rozgrywki. Tytuł oferuje szeroki wachlarz opcji w zależności od tego, jak chcesz w niego grać i pozwala cieszyć się wybranym stylem gry. Myślę, że tak właśnie bym go opisał - mówi o produkcji Tomaszkiewicz.

Być może będzie nam te zmiany zobaczyć już w czerwcu, kiedy odbędą się targi E3, na których swoją obecność potwierdziła ekipa REDów.

Źródło: areajugones.sport.es / fot. CD Projekt

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV