Cyberpunk 2077 różni się od tego, co już widzieliśmy

Twórcy przyznają, że Cyberpunk 2077 zmienił się i wygląda dziś inaczej niż na prezentowanych wcześniej materiałach wideo.

Twórcy przyznają, że Cyberpunk 2077 zmienił się i wygląda dziś inaczej niż na prezentowanych wcześniej materiałach wideo.

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Materiały zaprezentowane w ubiegłym roku (zwiastun i gameplay) tylko podkręciły zainteresowanie, chociaż wygląda na to, że gotowy produkt może wyglądać inaczej.

Mateusz Tomaszkiewicz ze studia CD Projekt RED podzielił się nowymi informacjami na temat Cyberpunk 2077. Zasadniczo jest to ciągle ten sam tytuł, który mogliśmy obejrzeć podczas E3 czy Gamescomu, ale zmiany zostały tak głęboko poczynione, że sami twórcy mówią o "zupełnie innej grze".

Nieustannie dopracowujemy i zastanawiamy się, jak urozmaicić grę, jak sprawić, by rozgrywka była fajniejsza, a demo pokazane w zeszłym roku było tylko małym fragmentem całej produkcji. Jest wiele rzeczy, których jeszcze nie pokazaliśmy i wiele takich, nad którymi wciąż pracujemy. Powiedziałbym, że gra jest zupełnie inna niż to, co pokazaliśmy w zeszłym roku, ale jest wiele szczegółów, nad którymi obecnie pracujemy - mówi Mateusz Tomaszkiewicz ze studia CD Projekt RED.

Najważniejsze, a więc sam koncept tego futurystycznego RPG nie uległ zmianie.

Jest to gra RPG kładąca nacisk na decyzje i konsekwencje, w której liczy się wszystko, co robisz. (...) Powiedziałbym, że istnieje wiele sposobów przechodzenia gry w zakresie mechaniki rozgrywki. Tytuł oferuje szeroki wachlarz opcji w zależności od tego, jak chcesz w niego grać i pozwala cieszyć się wybranym stylem gry. Myślę, że tak właśnie bym go opisał - mówi o produkcji Tomaszkiewicz.

Być może będzie nam te zmiany zobaczyć już w czerwcu, kiedy odbędą się targi E3, na których swoją obecność potwierdziła ekipa REDów.

Źródło: areajugones.sport.es / fot. CD Projekt

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV