Przeczytaj w weekend

Czarne lustro - pierwsze zdjęcie z 5. sezonu. Są gwiazdy Marvela i DC

Czarne lustro powróci z 5. sezonem. I choć nie ma jeszcze daty premiery, do sieci trafiło już pierwsze zdjęcie z jednego z odcinków.

Czarne lustro powróci z 5. sezonem. I choć nie ma jeszcze daty premiery, do sieci trafiło już pierwsze zdjęcie z jednego z odcinków.

Michalina Reda

Michalina Reda

Czarne lustro to znany i bardzo dobrze oceniany brytyjski serial, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 5. sezon. Przypomnijmy, że produkcja ma w formę antologii - każdy odcinek opowiada inną historię i każdy jest pesymistyczną, najczęściej mroczną wizją przyszłości. Poznajemy konsekwencje postępu technologicznego i uzależnień ludzi od wirtualnego świata.

Data premiery 5. sezonu Czarnego lustra nie jest jeszcze znana, jednak dziś do sieci trafiło pierwsze zdjęcie zapowiadające produkcję. Są na nim gwiazdy Marvela i DC - Anthony Mackie i Yahya Abdul-Mateen II - którzy pojawią się w jednym z epizodów. Grafika przedstawia ich spotkanie w deszczu - szczegóły fabularne wyjaśniające taki obrót spraw nie są jeszcze znana. Zobaczcie zdjęcie:

Czarne lustro - sezon 5.fot. Netflix/EW

Przypomnijmy, że pod koniec 2018 roku swoją premierę miał pełnometrażowy film Black Mirror: Bandersnatch - jest to najnowsza odsłona tej serii.

Czarne lustro: sezon 5. - gdy data premiery zostanie ujawniona, natychmiast Was poinformujemy.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV