Przeczytaj w weekend

Czarne lustro - pierwsze zdjęcie z 5. sezonu. Są gwiazdy Marvela i DC

Czarne lustro powróci z 5. sezonem. I choć nie ma jeszcze daty premiery, do sieci trafiło już pierwsze zdjęcie z jednego z odcinków.

Czarne lustro powróci z 5. sezonem. I choć nie ma jeszcze daty premiery, do sieci trafiło już pierwsze zdjęcie z jednego z odcinków.

Michalina Reda

Michalina Reda

Czarne lustro to znany i bardzo dobrze oceniany brytyjski serial, który jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 5. sezon. Przypomnijmy, że produkcja ma w formę antologii - każdy odcinek opowiada inną historię i każdy jest pesymistyczną, najczęściej mroczną wizją przyszłości. Poznajemy konsekwencje postępu technologicznego i uzależnień ludzi od wirtualnego świata.

Data premiery 5. sezonu Czarnego lustra nie jest jeszcze znana, jednak dziś do sieci trafiło pierwsze zdjęcie zapowiadające produkcję. Są na nim gwiazdy Marvela i DC - Anthony Mackie i Yahya Abdul-Mateen II - którzy pojawią się w jednym z epizodów. Grafika przedstawia ich spotkanie w deszczu - szczegóły fabularne wyjaśniające taki obrót spraw nie są jeszcze znana. Zobaczcie zdjęcie:

Czarne lustro - sezon 5.fot. Netflix/EW

Przypomnijmy, że pod koniec 2018 roku swoją premierę miał pełnometrażowy film Black Mirror: Bandersnatch - jest to najnowsza odsłona tej serii.

Czarne lustro: sezon 5. - gdy data premiery zostanie ujawniona, natychmiast Was poinformujemy.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV