Gwiezdne Wojny - trzeci serial aktorski w planach? Disney komentuje

Gwiezdne Wojny to uniwersum, w którym w najbliższej przyszłości mają powstać dwa seriale aktorskie. Teraz Bob Iger z Disneya zapowiada, że przed nami prawdopodobnie także trzeci.

Gwiezdne Wojny to uniwersum, w którym w najbliższej przyszłości mają powstać dwa seriale aktorskie. Teraz Bob Iger z Disneya zapowiada, że przed nami prawdopodobnie także trzeci.

Gwiezdne Wojny to znana seria filmów zapoczątkowana przez George'a Lucasa. W tym roku na ekrany kin wejdzie ostatnia część nowej trylogii Disneya, mianowicie Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, jednak na tym na pewno nie koniec - zgodnie z zapowiedziami, przed nami premiery nowych filmów od twórców serialu Gra o tron oraz dwa seriale aktorskie, The Mandalorian i niezatytułowany prequel historii przedstawionej w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

Tymczasem Bob Iger z Disneya już teraz sugeruje, że docelowo zobaczymy także trzeci aktorski serial, o którym na razie nikt nic nie mówi. Na konferencji prasowej, zapowiadając nowy film pełnometrażowy i ujawniając kilkuletnią przerwę między nim a poprzednią częścią, dyrektor generalny Domu Myszki Miki zapowiedział:

W międzyczasie tworzymy dwa aktorskie seriale dla Disney+. Jeden nazywa się The Mandalorian i nadzoruje go Jon Favreau, zaś drugi to trochę prequel Łotra 1. I przyuszczam, że prawdopodobnie wydamy jeszcze jeden serial aktorski dla Disney+ - mam na myśli serial ze świata Gwiezdnych Wojen - i to jeszcze zanim wypuścimy kolejny film.

Iger odniósł się także do nadchodzącej części J.J. Abramsa. Zapowiada, że Skywalker. Odrodzenie spotka się z oczekiwaniami fanów.

Jesteśmy przekonani, że wykonaliśmy dobrą robotę przy nowych filmach. Nie widziałem jeszcze części Skywalker. Odrodzenie ukończonej, ale już bazując na udostępnionych mi fragmentach i scenariuszu jestem pewny, że produkcja zyska wielką popularność wśród fanów.

Przypomnijmy, że poza finałem trylogii, najbliższy zapowiedziany film zadebiutuje pod koniec 2022 roku. Co wiadomo od wczoraj, będą to filmy, które nakręcą David Benioff i D.B. Weiss - na razie jednak nie są znane żadne szczegóły ani na ich temat, ani na temat ewentualnego nowego serialu.

Będziemy informować o rozwoju projektów.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV