Przeczytaj w weekend

Czarne lustro - zwiastuny i opisy trzech epizodów 5. sezonu serialu

Netflix zaprezentował zapowiedzi poszczególnych odcinków nowego sezonu popularnego dramatu science fiction. Pojawiły się również ich opisy.

Netflix zaprezentował zapowiedzi poszczególnych odcinków nowego sezonu popularnego dramatu science fiction. Pojawiły się również ich opisy.

Serial Czarne lustro powróci już 5 czerwca na platformie Netflix. Wiemy już, że kolejna odsłona serii będzie liczyć jedynie trzy odcinki. Na ekranie wystąpią m.in. Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport i Ludi Lin. Poszczególne epizody mają skupiać się na takich aspektach jak sztuczna inteligencja, technologie typu smart, kondycja mediów społecznościowych i wirtualna rzeczywistość.

Netflix zaprezentował trzy zwiastuny 5. sezonu, każdy dla konkretnego odcinka nowej odsłony. Epizody zostały zatytułowane Smithereens, Striking Vipers oraz Rachel, Jack i Ashley Too. Pojawiły się również opisy nowych odcinków.

Smithereens:

Kierowca taksówki działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych wydarzeń.

Striking Vipers:

Dawni znajomi ze studiów spotykają się po latach, wywołując serię wydarzeń, które mogą na zawsze zmienić ich życie.

Rachel, Jack i Ashley Too:

Samotna nastolatka pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdą popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje…

Za kolejną odsłonę serii ponownie odpowiadają pomysłodawcy produkcji, Charlie Brooker i Annabel Jones.

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV