Cztery wesela i pogrzeb – teaser kontynuacji z okazji Red Nose Day

Cztery wesela i pogrzeb to film, który doczeka się krótkometrażowej kontynuacji z okazji święta Red Nose Day. Zobaczcie teasery i poznajcie szczegóły.

Cztery wesela i pogrzeb to film, który doczeka się krótkometrażowej kontynuacji z okazji święta Red Nose Day. Zobaczcie teasery i poznajcie szczegóły.

Red Nose Day to organizowane co dwa lata znane brytyjskie święto, które kojarzymy także pod dosłowną nazwą Dzień Czerwonego Nosa. Z tej okazji tworzy się zbiórki na cele charytatywne, a zwieńczeniem wszystkich działań na rzecz potrzebujących jest często premiera stworzonego specjalnie na tę okazję klipu. W marcu 2017 roku na BBC ukazał się minutowy sequel filmu Love Actually, który nosił tytuł Red Nose Day Actually. Teraz przed nami kontynuacja innego znanego filmu, mianowicie Four Weddings and a Funeral.

Zgodnie z informacjami, w krótkometrażowym sequelu produkcji powrócą Hugh Grant, Andie MacDowell i Kristin Scott Thomas. Dziś natomiast poinformowano, że do obsady dołączają także Lily James i Alicia Vikander - nie wiadomo jednak, w jakich rolach. Oficjalny tytuł krótkometrażówki to One Red Nose Day And A Wedding - akcja rozpocznie się 25 lat po wydarzeniach z oryginalnego filmu. Zobaczcie dostępne teasery:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Trust us, you don’t wanna be late #RNDWedding #RedNoseDay

Post udostępniony przez Red Nose Day USA (@rednosedayusa)

Scenariusz produkcji napisał Richard Curtis, autor scenariusza do oryginalnego filmu sprzed lat. W obsadzie powrócą także John Hannah, Rowan Atkinson, James Fleet, David Haig, Sophie Thompson, David Bower, Robin McCaffrey, Anna Chancellor, Rupert Vansittart, Simon Kunz, Sara Crowe i Timothy Walker.

One Red Nose Day And A Wedding - premiera klipu w Wielkiej Brytanii odbędzie się 23 marca.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV