Repertuar kin Nowość Program TV

Daredevil – Cox zachęca do podpisywania petycji i wciąż liczy na spotkanie ze Spider-Manem

Charlie Cox, główny aktor z serialu Daredevil, w dalszym ciągu zachęca fanów do podpisywania petycji o przywrócenie serialu. Wyznał też, że nadal marzy mu się wspólny film ze Spider-Manem.

Charlie Cox to główny aktor ze skasowanego już serialu Daredevil. Rezygnacja z serialu była dla niego zaskoczeniem i – podobnie jak znaczna część fanów – aktor nie do końca może się z nią pogodzić. I choć sytuacja miała miejsce pod koniec ubiegłego roku, a emocje nieco opadły, Cox nadal liczy na wskrzeszenie serialu i zachęca w tym celu fanów by podpisywali petycje. Podczas panelu ACE Comic Con, Cox wyznał:

Dopiero dowiedziałem się, że jest taka petycja pod hashtagiem #SaveDaredevil. Możecie ją podpisać. Podpiszcie.

Petycja, o której wspomniał aktor, ma już ponad 165 tysięcy podpisów, a zatem przebiła nawet bardzo głośną petycję dotyczącą powrotu Shadowhunters (163 tysiące podpisów), w dodatku w znacznie szybszym tempie – Daredevil zgarnął tyle podpisów w ciągu pięciu tygodni, natomiast petycja dotycząca powrotu Shadowhunters była dostępna przez ponad pół roku. Na tę chwilę nie ma informacji o tym, by Netflix i Marvel mieli plany na przywrócenie serialu, jednak – jak to się mówi – nadzieja umiera ostatnia. Link do petycji możecie znaleźć tutaj.

Choć Cox walczy o przywrócenie serialu, jakiś czas temu zdradził, że nie miał jeszcze okazji by obejrzeć trzeci sezon. Podczas tego samego Comic Conu, aktor został zapytany o to, czy są takie sceny, których realizacja podobała mu się najbardziej, a które koniec końców nie trafiły do serialu. Odpowiedział wówczas:

Nie wiem, jeszcze nie widziałem 3. sezonu. Widziałem fragmenty, ale nie całość. Zwykle lubię chwilę odczekać, niech minie więcej czasu zanim zabiorę się za seans. Wtedy mam większą frajdę. Poza tym, nie wiem czy bym się zorientował, bo kręciliśmy naprawdę dużo scen. Bardzo rzadko wyrzuca się całą scenę, raczej jakieś części. Nic mi na razie nie przychodzi do głowy.

Choć serial został skasowany i na razie nie zanosi się na to, by Cox zagrał Matta Murdocka, aktor wciąż ma nadzieję na wspólną produkcję ze Spider-Manem. Przypomnijmy, że jeszcze latem ubiegłego roku Cox zdradził, że Spider-Man jest jego ulubioną postacią z MCU. Teraz, przy okazji spotkania z fanami na Comic Conie, tylko to potwierdził.

To jest szalone i prawdopodobnie nigdy nie mogłoby mieć miejsca, trudno sobie to nawet wyobrazić… Ale ja zawsze czułem, że trzeba mówić takie rzeczy, bo kiedy czasem o czymś się wspomina lub na coś odpowiada, Internet bierze to potem za słowo Boże i nagle tak się dzieje [śmiech]. Lubię te historię o Daredevilu i Spider-Manie z komiksów, naprawdę lubię (…). Świetnie byłoby coś takiego stworzyć. I moim zdaniem Tom Holland jest niesamowity w tej roli.

Daredevil – 3. sezon serialu jest dostępny na platformie Netflix.

-
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.