Repertuar kin Nowość Program TV

Kapitan Marvel – jakie otwarcie w box office? Są nowe prognozy

Kapitan Marvel wejdzie na ekrany kin już w marcu tego roku. Na jakie otwarcie w box office możemy liczyć? Poznajcie nowe prognozy.

Kapitan Marvel to oczekiwany film MCU o najsilniejszej superbohaterce, w którą wcieli się Brie Larson. Zwiastuny i materiały promocyjne są już dostępne w sieci od jakiegoś czasu, tylko podgrzewając atmosferę oczekiwania. W USA ruszyła także przedsprzedaż biletów w serwisie Fandango, gdzie po 24 godzinach od rozpoczęcia film zanotował trzeci najlepszy wynik sprzedaży jeśli chodzi o całe MCU.

Wszystko to ma wpływ na rosnące prognozy box office, które na tę chwilę są naprawdę imponujące. Zgodnie z nowymi informacjami, Kapitan Marvel ma szansę na weekend otwarcia w granicach 140-180 mln dolarów. Jeżeli prognozy się sprawdzą, będzie to otwarcie na poziomie filmów Igrzyska śmierci (152.5 mln dolarów), Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (166 mln dolarów) czy Piękna i Bestia (174.8 mln dolarów), znacznie lepsze niż debiuty produkcji Ant-Man i Osa (75.8 mln dolarów), Aquaman (67.8 mln dolarów). Filmowi prawdopodobnie nie uda się przebić wyników produkcji takich jak Avengers: Wojna bez granic (257.6 mln dolarów w weekend otwarcia) i Czarna Pantera (202 mln dolarów), chociaż prognozy wciąż mogą wzrosnąć.

Analitycy uważają, że widzowie bardzo liczą na pierwszy solowy film o kobiecej superbohaterce Marvela, a także chcą zobaczyć, jak w roli głównej wypadnie laureatka Oscara. Dla wielu nowy film jest też typowym must-see, który przygotuje wszystkich na wielką kulminację, jaką będzie Avengers: Koniec gry.Warto wspomnieć, że w okolicy swojej premiery, Kapitan Marvel nie ma poważnej konkurencji. Kolejne głośne produkcje będą debiutowały dopiero pod koniec marca lub w kwietniu – należą do nich Dumbo czy Shazam!.

Plotka
-
-

Kapitan Marvel – premiera 8 marca 2019 roku.

Źródło: movieweb.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.