Daredevil i reszta Defenders – Hulu nie wyklucza opcji przejęcia seriali

Włodarze platformy Hulu nie wykluczają opcji, że Daredevil i inne produkcje superbohaterskie Netfliksa mogłyby znaleźć się w ofercie serwisu.

Włodarze platformy Hulu nie wykluczają opcji, że Daredevil i inne produkcje superbohaterskie Netfliksa mogłyby znaleźć się w ofercie serwisu.

Daredevil i inne seriale superbohaterskie Netfliksa zostały już oficjalnie anulowane - podobny los powinien spotkać produkcje Marvel’s The Punisher i Marvel’s Jessica Jones. Ekranowa przyszłość herosów nie jest na razie jasna, a w tej sprawie raz po raz pojawiają się nowe informacje. Już w grudniu szef Disney+, Kevin Mayer, spekulował, że jedna lub więcej z serii mogłaby znaleźć swoje miejsce w ofercie serwisu, jednak z powodu zapisów w umowach stałoby się to nie wcześniej niż w 2020 roku. Wygląda na to, że gotowi na przejęcie Diabła Stróża i spółki są także decydenci platformy Hulu.

Taki obrót spraw w wywiadzie dla portalu The Wrap zasugerował dyrektor serwisu ds. zawartości, Craig Erwich, który tak odpowiedział na pytanie o ewentualne przejście Daredevila pod skrzydła platformy:

Marvel ma całą masę tytułów, którymi moglibyśmy być zainteresowani. Wszystko zależy od tego, kiedy oni będą już gotowi, i kto będzie stał za tymi rzeczami.

Portal Screen Rant spekuluje zaś, że ekranowa przyszłość Defenders zostanie ujawniona szybciej, niż zakładamy - decyzje te zbiegają się w czasie z ostatnimi miesiącami wdrażania w życie umowy o przejęciu Foxa przez Disney.

Źródło: The Wrap / zdjęcie główne: Netflix/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV