Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Daredevil – nawiązanie do Bullseye’a pojawiło się już w 1. sezonie

W 1. sezonie serialu Daredevil pojawił się easter egg nawiązujący do postaci złoczyńcy nadchodzącej odsłony serii, Bullseye'a - wiadomość ta może mieć znaczenie w kontekście dalszej historii Diabła Stróża.

W 1. sezonie serialu Daredevil pojawił się easter egg nawiązujący do postaci złoczyńcy nadchodzącej odsłony serii, Bullseye'a - wiadomość ta może mieć znaczenie w kontekście dalszej historii Diabła Stróża.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  daredevil 

Wiemy już, że obok Kingpina głównym złoczyńcą 3. sezonu serialu Daredevil będzie Benjamin "Dex" Poindexter aka Bullseye. Swoje ekranowe działania rozpocznie on jako agent FBI, który zmaga się jednocześnie z ogromnymi problemami psychicznymi. W tym miejscu warto jednak przypomnieć, że nawiązanie do tej postaci pojawiło się w pierwszej odsłonie serii.

W szóstym odcinku 1. sezonu zatytułowanym Condemned widzimy jednego z najemników Kingpina, który zabija detektywa Blake'a. Po chwili kamera skupia się na torbie snajpera - na jej wierzchu widzimy kartę, charakterystyczny symbol Bullseye'a z komiksów. Nie jest na razie jasne, dlaczego wówczas zrezygnowano z pełnego wprowadzenia postaci na ekranie. Cała sekwencja udowadnia jednak, że obaj złoczyńcy pracowali ze sobą już znacznie wcześniej.

3. sezon serialu Daredevil zadebiutuje na platformie Netflix 19 października.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Netflix/Marvel/Screen Rant

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV