Przeczytaj w weekend

Data premiery 2. sezonu serialu Sprawa idealna

Sprawa idealna, czyli spin-off Żony idealnej powróci na początku 2018 roku. Jest data premiery.

Sprawa idealna, czyli spin-off Żony idealnej powróci na początku 2018 roku. Jest data premiery.

Adam Siennica

Adam Siennica

2. sezon serialu The Good Fight zadebiutuje w USA już 4 marca 2018 roku w platformie CBS All Access. Każdy nowy odcinek będzie udostępniany co tydzień. Sezon ma 13 odcinków.

2. sezon skupia się na sytuacji, gdy klient innej kancelarii prawniczej zabija swojego adwokata za cenę, jakiej oczekiwał za swoje usługi. Potem pojawia się ktoś, kto naśladuje to morderstwo. To sprawia, że bohaterki zaczynają patrzeć podejrzliwie na swoich klientów.

W obsadzie m.in. Christine Baranski, Rose Leslie, Delroy Lindo, Sarah Steele, Michael Boatman i Nyambi Nyambi. Erica Tazel nie powróci jako Barbara Kolstad z pierwszego sezonu.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: Joe Pugliese/CBS ©2016

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV