Data premiery 5. sezonu sezonu Gotham

Data premiery Gotham w końcu została ogłoszona. Serial powróci z finałowym sezonem wiosną 2019 roku.

Data premiery Gotham w końcu została ogłoszona. Serial powróci z finałowym sezonem wiosną 2019 roku.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  data premiery 

Gotham dobiegnie końca w 2019 roku. Wiedzieliśmy o tym od dawna. Teraz dzięki Gotham Hub dowiadujemy się, że premiera została ustalona na 15 marca 2019 roku.

Wiadomo, że fabularnie finałowy sezon ma czerpać z komiksowych historii o Batmanie. Takich jak: No Man's Land, Batman: Year One oraz Zero Year.

Prawdopodobnie pod koniec roku ruszy promocja 5. sezonu i dowiemy się więcej.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV