Daty premier hitowych filmów m.in. Doctor Dolittle, Baby Driver i Suburbicon

Universal Pictures, Sony Pictures i Paramount Pictures ogłosiły daty premiery swoich najnowszych produkcji. Wśród nich projekty Clooneya i Downey Jr.

Universal Pictures, Sony Pictures i Paramount Pictures ogłosiły daty premiery swoich najnowszych produkcji. Wśród nich projekty Clooneya i Downey Jr.

Pierwszym filmem w zestawieniu jest The Voyage of Doctor Dolittle, ekranizacja wydanej w Polsce książki, Podróże doktora Dolittle. W tytułowej roli na ekranie zobaczymy Roberta Downeya Jr., a budżet widowiska ma sięgnąć aż 160 mln dolarów. Produkcja będzie miała premierę 24 maja 2019 roku. Za reżyserię odpowiada Stephen Gaghan (zdobywca Oscara za scenariusz do Traffic).

Kolejnym filmem jest Baby Driver, bohaterem produkcji jest młody kierowca (Ansel Elgort), który dzięki słuchaniu muzyki jest najlepszy w tym, co robi. Kiedy poznaje kobietę swoich marzeń (Lily James), Baby widzi szansę na porzucenie swojego kryminalnego życia, jednak nie będzie to takie proste. Za reżyserię odpowiada Edgar Wright (Shaun of the Dead, Hot Fuzz). Film trafi na ekrany 28 czerwca 2017 roku, początkowo premiera była planowana na 11 sierpnia.

Film Suburbicon zadebiutuje 11 listopada 2017 roku. Projekt zapowiada się bardzo interesująco, reżyserem jest George Clooney (Money Monster), a scenariusz do niego napisali bracia Coen (Hail, Caesar!). Do tego dodajmy, że w głównych rolach wystąpią m.in. Matt Damon, Josh Brolin i Julianne Moore.

Czytaj także: Najlepsze sceny z filmów Quentina Tarantino

Komedia Action Point (wcześniej znana pod nazwą Action Park), opowiada o zabawnych perypetiach pracowników parku rozrywki. Za skrypt odpowiada Johnny Knoxville, zagra on także główną rolę. Film zobaczymy na ekranach 23 marca 2018 roku.

Natomiast A Quiet Place zobaczymy 13 kwietnia 2018 roku. John Krasinski reżyseruje, gwiazdą będzie jego żona Emily Blunt. Fabuła ma opowiadać o zjawiskach paranormalnych, jednym z producentów jest Michael Bay.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: Sony Pictures

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV