Repertuar kin Nowość Program TV

DC stworzy aktorski serial Doom Patrol. Za sterami twórca Arrowverse

Greg Berlanti, twórca Arrowverse, stworzy nowy serial na podstawie komiksów DC. Będzie to aktorska produkcja Doom Patrol.

Doom Patrol to komiksowa grupa superbohaterów uważanych powszechnie za wyrzutków społeczeństwa. W jej skład wchodzą Robotman, Negative Man, Elasti-Girl i Crazy Jane, a przewodzi im Dr. Niles Caulder (Chief). Bohaterowie poświęcają swoje życie na to, by chronić ludzi, nawet mimo tego, że nie akceptują ich oni takimi, jacy są. Grupa Doom Patrol zadebiutowała na kartach komiksów DC w latach 60.

Zgodnie z nowymi informacjami, powstanie serial aktorski na podstawie komiksów. Jego producentem i showrunnerem będzie Greg Berlanti, twórca wielu seriali komiksowych, także tych wchodzących w skład Arrowverse. Scenariusz do produkcji napisze natomiast Jeremy Carver (Nie z tego świata).

Przypomnijmy, że w produkcji jest już inny aktorski serial na podstawie komiksów DC, mianowicie Titans, w którym Doom Patrol również mają mieć swój epizod. Teraz wiadomo, że wydarzenia nowego spin-offa będą rozgrywać się po tych zaprezentowanych w serialu o Młodych Tytanach. Do członków grupy Doom Patrol przyjdzie Cyborg, który zaoferuje im nową misję. Ostrzega jednak, że potem ich życie nie będzie już takie samo.

Warto wspomnieć, że Cyborg jest członkiem Młodych Tytanów, jednak ta rola w serialu jeszcze nie została obsadzona. Nie wiadomo zatem, czy możemy oczekiwać kolejnych ogłoszeń castingowych do Titans, czy postać zadebiutuje dopiero w zapowiedzianym serialu.

-
-

Warner Bros Digital Networks i DC Entertainment zamówiły pełny 13-odcinkowy sezon, do którego zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. Każdy odcinek będzie trwał godzinę. Na zdjęciu głównym widzimy oficjalne logo produkcji.

Premiera Doom Patrol planowana jest na 2019 rok.

Źródło: deadline.com, comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Elseworlds – co przegapiliście w crossoverze…

Chcemy Wam przedstawić listę easter eggów, które zostały pokazane w tegorocznym crossoverze Arrowverse, Elseworlds.

Michalina Reda
-

The Mandalorian – oto główna obsada…

The Mandalorian to nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen. Dziś ogłoszono, kogo zobaczymy w obsadzie…

Piotr Piskozub
-

Najlepszy film Gwiezdnych wojen? Ostatni Jedi…

W sieci pojawiła się galeria zakulisowych zdjęć z planu produkcji Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi.

Adam Siennica
-

Avengers: Endgame – podtytuł filmu MCU…

Wiele osób sądzi, że Endgame po raz pierwszy padło w filmie Avengers: Wojna bez granic.…

Adam Siennica
-

Spider-Man Uniwersum – grafiki z filmu…

Spider-Man Uniwersum to świetnie oceniany film animowany oparty na komiksach Marvela. Premiera jeszcze w grudniu.

Piotr Piskozub
-

Supergirl: sezon 4, odcinek 9 (crossover)…

Zakończył się crossover Arrowverse. Ostatni odcinek serialu Supergirl, choć nieco słabszy od poprzednich odsłon wydarzenia,…

Ocena recenzenta:
8

Co o tym sądzisz?