Przeczytaj w weekend

Kevin Can Wait skasowany. Nie będzie 3. sezonu

CBS podjęło oczekiwaną decyzję odnośnie przyszłości Kevin Can Wait. Serial komediowy nie dostanie 3. sezonu.

CBS podjęło oczekiwaną decyzję odnośnie przyszłości Kevin Can Wait. Serial komediowy nie dostanie 3. sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

2. sezon Kevin Can Wait zanotował wysoki spadek oglądalności. Wszystko przez kontrowersyjną decyzję o zabiciu żony głównego bohatera, by zrobić miejsce dla nowej postaci, którą grała Leah Remini. Chciano tym zabiegiem przyciągnąć widzów oczekujących duetu z hitowego The King of Queens. Ludzie jednak tego nie kupili i eksperci otwarcie mówią, że był to błąd producentów serialu, który doprowadził do dzisiejszej kasacji.

Usunięcie tego serialu jest też częścią strategii telewizji CBS, by zmienić poniedziałkową ramówkę, która w sezonie 2017/2018 zaliczyła spore spadki oglądalności. Inne seriale emitowane w ten dzień też zostały skasowane: ScorpionSuperior Donuts.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV