Przeczytaj w weekend

Deathstroke dostanie swój serial. CW Seed szykuje animację

Władze stacji CW ogłosiły powstanie serialu animowanego z postacią znaną z komiksów DC, Deathstroke. Produkcja zadebiutuje na platformie CW Seed.

Władze stacji CW ogłosiły powstanie serialu animowanego z postacią znaną z komiksów DC, Deathstroke. Produkcja zadebiutuje na platformie CW Seed.

To nie będzie debiut Deathstroke'a na małym ekranie. Wcześniej pojawiał się choćby w animacji Teen Titans, a także w serialu Arrow należącym do Arrowverse. Tam wcielał się w niego Manu Bennett - nie wiadomo, czy aktor powtórzy swoją rolę za mikrofonem przy okazji serialu animowanego.

Wcześniej na platformie CW Seed widzowie mogli oglądać m.in. animację z postacią Constantine'a, także znaną z komiksów DC oraz seriali należących do Arrowverse. Animowany Deathstroke ma być utrzymany w podobnym klimacie.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com/zdjęcie głóne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV