Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Detektyw – będzie 4. sezon? Szef HBO komentuje

Detektyw powrócił na ekrany HBO z nowym sezonem po kilkuletniej przerwie. Czy jest szansa na 4. sezon?

Detektyw powrócił na ekrany HBO z nowym sezonem po kilkuletniej przerwie. Czy jest szansa na 4. sezon?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  4 sezon 

Detektyw powrócił na ekrany po czterech latach od emisji krytykowanego 2. sezonu. Opinie na temat kolejnej odsłony są jednak zupełnie inne i zarówno widzowie i krytycy pozytywnie podeszli do 3. sezonu. Zadowolone są także władze stacji.

Czy jest zatem szansa na 4. sezon serialu Detektyw? Szef HBO, Casey Bloys w rozmowie z portalem Deadline, tak oto skomentował ewentualne przedłużenie serialu:

Myślę, że zrobimy tak jak poprzednio - jeśli Nic ma pomysł, który jemu się spodoba, pogadamy o tym, ale nie będzie pośpiechu. Myślę, że Nic cieszy się obecnym sukcesem serialu i może coś już w jego głowie powstaje, ale nic nie dotarło jeszcze do nas.

Dyrektor programowy HBO dał zatem nadzieję, że jeśli tylko twórca serialu, Nic Pizzolatto zdecyduje się kontynuować serial, tak też się stanie. Do końca 3. sezonu pozostały trzy odcinki.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV