

Dobry omen powstał jako miniserial opowiadający całą historię z książki pod tym samym tytułem. Został on odebrany tak dobrze, więc Neil Gaiman, współautor pierwowzoru literackiego i scenarzysta serialu, stworzył na jego potrzeby nową historię. Swego czasu potwierdził, że prace nad scenariuszami 3. sezonu ruszą, gdy strajk scenarzystów się zakończy, a to miało miejsce kilka tygodni temu. Czy więc wyciek domniemanych scenariuszy jest prawdziwy?
Dobry omen 3 - wyciek scenariuszy
Neil Gaiman nie pozostawia wątpliwości. Te scenariusze są fałszywe i nie mają żadnego związku z jego pracą. Zaleca fanom wzięcie głębokiego oddechu i zastanowienie się nad tym wszystkim.
Aby 3. sezon był oficjalnie zamówiony, Prime Video musi tę decyzję podjąć i ją publicznie ogłosić. Niedawno informowaliśmy, że to jest raczej formalność i niedługo powinno to nastąpić.
Przypomnijmy, że współshowrunner serialu Douglas Mackinnon nie powróci za sterami 3. serii. Natomiast David Tennant i Martin Sheen ponownie zagrają główne role.
Źródło: screenrant.com

