Doktor Doom - szef MCU znów zapytał o film. Tajemnicza reakcja

Noah Hawley przedstawił nowe informacje w sprawie projektu Doktor Doom - został o niego zapytany przez szefa MCU, Kevina Feige.

Noah Hawley przedstawił nowe informacje w sprawie projektu Doktor Doom - został o niego zapytany przez szefa MCU, Kevina Feige.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Mija już sporo czasu, od kiedy dowiedzieliśmy się, że twórca seriali Fargo i Legion, Noah Hawley, szykował jeszcze dla studia 20th Century Fox projekt Doktor Doom, który miałby opowiedzieć historię ikonicznego złoczyńcy ze świata Marvela, kojarzonego przede wszystkim jako antagonistę Fantastycznej Czwórki. Nie było jasne, jaka przyszłość czeka to przedsięwzięcie po przejęciu Foxa przez Disneya. Najnowsze informacje w tej sprawie przedstawia teraz sam Hawley, który w wywiadzie dla portalu Uproxx ujawnia, że niedawno spotkał się z nadzorującym MCU Kevinem Feige. Najpierw rzucił jednak nowe światło na tworzony przez siebie scenariusz:

On łączy gatunki. To coś w rodzaju filmu będącego paralelą okresu zimnowojennego. Naprawdę mi się podobał. Byłem ostatnio zbyt zajęty, by się z nimi skontaktować, a oni do mnie też nie dzwonili. W końcu spotkałem się jednak z Kevinem Feige by porozmawiać o filmie o Doktorze Doomie. Zapytał: Nadal nad nim pracujesz? Odpowiedziałem: A powinienem nadal nad tym pracować? Zakładam, że macie już jakiś plan na wprowadzenie Fantastycznej Czwórki. Kevin delikatnie się uśmiechnął, ale nie było to ani potwierdzenie, ani zaprzeczenie. Ale tak, w mojej opinii to byłby wspaniały film komiksowy. 

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie pojawiają się spekulacje, iż Doktor Doom miałby na platformie Disney+ otrzymać samodzielny serial. 

Źródło: Uproxx / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV