Doom Eternal sprawdzimy przed premierą. Gra pojawi się na Poznań Game Arena 2019

Gracze z Polski będą mogli zagrać w Doom Eternal przed premierą. Tytuł będzie dostępny na jednym ze stoisk w trakcie Poznań Game Arena 2019.

Gracze z Polski będą mogli zagrać w Doom Eternal przed premierą. Tytuł będzie dostępny na jednym ze stoisk w trakcie Poznań Game Arena 2019.

Niedawno poinformowano o przesunięciu daty premiery Doom Eternal. Pierwotnie tytuł ten miał trafić na rynek już w listopadzie, ale twórcy potrzebują więcej czasu i zdecydowali się na przesunięcie go na marzec 2020 roku. Gracze z Polski będą mieli jednak wyjątkową okazję do tego, by przetestować grę przed premierą jako nieliczni w Europie - będzie ona bowiem obecna w grywalnej formie na targach Poznań Game Arena 2019.

Doom Eternal dostępne będzie w specjalnej strefie Doom (hala numer 5, stoisko numer 21). Bethesda oraz Cenega zapowiadają również dodatkowe atrakcje - m.in. quiz wiedzy o grze czy turniej speedrun z atrakcyjnymi nagrodami - w tym gadżetami oraz edycją kolekcjonerską. Nie zabraknie również gości - w strefie Doom będzie można spotkać m.in. Patryka "ROJA" Rojewskiego, a specjalne prezentacje poprowadzą Jakub "Kromka" Górka, Tomasz "Łosiu" Łoś oraz Tadeusz Zieliński. 

Targi Poznań Game Arena 2019 odbędą się w dniach 18-20 października, a Doom Eternal zadebiutuje 20 marca 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W późniejszym terminie gra trafi też na Nintendo Switch.

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV