Droga dusz: ukazał się 4. tom Żniwiarza Pauliny Hendel

Droga dusz to już czwarty tom serii Żniwiarz. Powieść fantasy Pauliny Hendel dzisiaj trafiła do księgarń.

Droga dusz to już czwarty tom serii Żniwiarz. Powieść fantasy Pauliny Hendel dzisiaj trafiła do księgarń.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Za sprawą wydawnictwa We need YA ukazała się nowa część serii Żniwiarz. Jest to cykl fantasy autorstwa Pauliny Hendel, w którym wykorzystane zostały elementy słowiańskiej mitologii. 

Droga dusz oferuje czytelnikom dalsze przygody Feliksa i Magdy. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zagrożeniami, a także odnaleźć prawdę o sobie samym. 

Oto okładki całej serii Żniwiarz, a także opis Drogi dusz:

Paulina Hendel stworzyła serię, która aż prosi się o film. Bohaterowie fundują nam niezapomniane przygody, których akcja rozgrywa się w świecie pełnym słowiańskich demonów. Daj się porwać! Choć niekoniecznie jakiejś strzydze… Ciemność zalała Wiatrołom. Nadeszła trzynasta pełnia a wraz z nią nowe demony. Feliks ma wrażenie, że w tym rozdaniu dostał od losu najgorsze karty. Odkrywa, że ludzie mogą być równie nieobliczalni i żądni krwi, co nawi. Magda w pogoni za Niją znajduje się tak daleko od rodzinnego miasteczka jak jeszcze nigdy. Czy uda jej się odkryć, kim tak naprawdę jest, zanim będzie za późno? I czy droga dusz zaprowadzi ją z powrotem do domu?

 

Źródło: We Need YA / fot. We Need YA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV