Przeczytaj w weekend

Dzień próby - będzie prequel. Warner Bros. zapowiada film

Dzień próby to film z 2001 roku, o policjancie i nowicjuszu. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja może doczekać się prequela.

Dzień próby to film z 2001 roku, o policjancie i nowicjuszu. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja może doczekać się prequela.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  dzień próby 

Dzień próby to film sensacyjny z 2001 roku, w którym w rolach głównych wystąpili Denzel Washington i Ethan Hawke. Fabuła skupia się na doświadczonym policjancie, który pod swoje skrzydła bierze nowicjusza, Jake’a Hoyta. Dzięki współpracy, chłopak zdobywa coraz więcej wiedzy od swojego nauczyciela, często dowiadując się, że sprawiedliwość nie zawsze popłaca. Washington otrzymał za swoją rolę Oscara, zaś Hawke - nominację.

Zgodnie z nowymi informacjami, Warner Bros. przygotowuje filmowy prequel produkcji sprzed lat. Scenariusz napisze Nick Yarborough, zaś stanowisko reżysera nie zostało jeszcze obsadzone - zgodnie z nowymi informacjami, akcja ma rozgrywać się w latach 90., na 10 lat przed wydarzeniami z Dnia próby. Fabuła skupi się na postaci młodszego Alonza Harrisa.

Na razie projekt jest na wczesnym etapie rozwoju i dalsze informacje nie są znane - nie wiadomo, kto zagra w głównych rolach ani czy możemy spodziewać się powrotu aktorów z pierwowzoru. Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: collider.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV