Fantastyczne zwierzęta 2 – jakie otwarcie w box office? Nowy plakat

Fantastyczne zwierzęta 2 zadebiutują w listopadzie, a już teraz znamy pierwsze prognozy box office. Zobaczcie też nowy plakat i klip wideo.

Fantastyczne zwierzęta 2 zadebiutują w listopadzie, a już teraz znamy pierwsze prognozy box office. Zobaczcie też nowy plakat i klip wideo.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald to sequel filmu z 2016 roku i tym samym kolejny film ze świata Harry'ego Pottera. Akcja rozegra się kilkadziesiąt lat przed narodzinami młodego czarodzieja, a fabuła skupi się między innymi na Dumbledorze i Grindelwaldzie.

Do premiery filmu pozostał już niecały miesiąc - w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze prognozy box office, które wskazują, że Fantastyczne zwierzęta 2 mogą liczyć na otwarcie w granicach 65-75 mln dolarów. Wynik ten może jeszcze wzrosnąć, gdy w sieci zadebiutują recenzje i pierwsze oceny i gdy będzie jasne, z jakiej jakości filmem mamy tutaj do czynienia. Na tę chwilę nie prognozuje się dużego wzrostu kasowego w porównaniu z premierą pierwszej części filmu - Fantastic Beasts and Where to Find Them zarobiły w weekend otwarcia 74.4 mln dolarów w USA. Koniec końców jednak zeszły z kin na całym świecie z wynikiem 812.5 mln dolarów (przy budżecie w wysokości 325 mln dolarów).

W oczekiwaniu na premierę, zobaczcie nowy plakat na początku pełnej galerii. Jest także klip wideo z nadchodzącego widowiska:

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - premiera 16 listopada.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV