Repertuar kin Nowość Program TV

Fantastyczne zwierzęta 3 – zdjęcia rozpoczną się później niż zakładano

Powstaną Fantastyczne zwierzęta 3 i nikt nie miał tu wątpliwości. Jednak zdjęcia nie rozpoczną się w lipcu jak pierwotnie planowano. Dziennikarze Deadline poznali nowe informacje.

Fantastyczne zwierzęta 3 pojawią się być może w 2020 roku lub później. Według informacji portalu Deadline zdjęcia mają ruszyć późną jesienią, a nie w lipcu, jak pierwotnie planowano. Warner Bros. zdecydowało się przesunąć termin. Nie ustalono daty premiery.

Powodem jest danie twórcom więcej czasu na etap pre-produkcji. Dziennikarze twierdzą, że przy filmie Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda terminarz pracy był tak napięty, że skończyli produkcję niedługo przed premierą. Nowe władze Warner Bros. nie chcą powtórki z tej sytuacji, do której doprowadzały poprzednie. Producenci byli znani z tego, że kazali robić filmy na szybko, byle zdążyć do ustalonej daty premiery. Obecne Warner Bros. nie chcą tego robić. Chcą, aby ich największe widowiska miały czas na stworzenie wszystkiego, czego potrzebują.

Aktorzy zostali powiadomieni o przesunięciach, aby mogli zmienić swoje terminarze prac. Nie ma żadnych informacji na temat fabuły.David Yates, twórca poprzednich części, ponownie stanie za kamerą.

-
spoilery
-

Przypomnijmy, że Zbrodnie Grindelwalda zebrały na całym świecie 648,8 mln dolarów przy budżecie 200 mln dolarów plus koszty promocji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.