FIFA 19. Dobra, ale rewolucji brak. Przegląd ocen

Czas przyjrzeć się, jak sobie radzi najnowsza odsłona piłkarskiej serii FIFA. Pierwsze recenzje już w sieci. Możemy więc spojrzeć na to, jak odbierana jest gra.

Czas przyjrzeć się, jak sobie radzi najnowsza odsłona piłkarskiej serii FIFA. Pierwsze recenzje już w sieci. Możemy więc spojrzeć na to, jak odbierana jest gra.

Michał Czubak

Michał Czubak

FIFA 19 czy Pro Evolution Soccer 2019? Rywalizacja rozpoczyna się na nowo, gdyż właśnie w sieci wylądowały pierwsze recenzje gry FIFA 19. Cóż więcej powiedzieć, każda z serii ma inne grono odbiorców i jednym i drugi nie da się przemówić do rozsądku. Również różnie oceniane są produkcje. PES 19 może pochwalić się nieco niższą średnią (aktualnie 78/100), podczas gdy nowa FIFA już ma notę 84/100 (opencritic) i oczko wyżej na metacriticu.

Recenzenci chwalą nową piłkę od EA Sports, ale jednocześnie wskazują, że niewiele kluczowych nowości w niej znajdziemy. Fakt, są nowe tryby gry, ale to marna pociecha. Pośród not wystawianych grze są oceny niemal perfekcyjne (95/100 - od serwisu God is a geek), ale są też noty poniżej oczekiwań, jak 7/10 (Digital Trends, Gaming Nexus) czy nawet "brak rekomendacji", jaki grze wystawił brytyjski Eurogamer.

FIFA 19 na rynku ukaże się 28 września. Od jutra gra dostępna będzie dla abonentów Origin Access i EA Access.

Źródło: oprac. własne / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV