Flash, Arrow, Nie z tego świata – co w kolejnych odcinkach? [WIDEO I ZDJĘCIA]

W sieci pojawiły się materiały promujące kolejne epizody seriali stacji The CW.

W sieci pojawiły się materiały promujące kolejne epizody seriali stacji The CW.

Serial Arrow powróci z 16. odcinkiem 7. sezonu 18 marca. Został on zatytułowany Star City 2040. Zadebiutowały zdjęcia promujące ten epizod.

Natomiast 19 marca powróci The Flash z 17. odcinkiem 5. sezonu zatytułowanym Time Bomb. Pojawiły się zdjęcia z tego epizodu.

Z kolei 21 marca zadebiutuje 16. odcinek 14. sezonu serialu Supernatural pod tytułem Don't Go In The Woods. Pojawiły się materiały promujące ten epizod.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Dean Buscher/The CW

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV