The Flash – zdjęcia do solowego filmu DC ruszą już w listopadzie?

The Flash to jeden z planowanych filmów DC, na temat którego wciąż nie ma wielu oficjalnych szczegółów. Zgodnie z nowymi pogłoskami, produkcja filmu mogłaby rozpocząć się już w listopadzie tego roku.

The Flash to jeden z planowanych filmów DC, na temat którego wciąż nie ma wielu oficjalnych szczegółów. Zgodnie z nowymi pogłoskami, produkcja filmu mogłaby rozpocząć się już w listopadzie tego roku.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

The Flash to zapowiedziany solowy film DC i Warner Bros., który skupi się na tytułowym bohaterze. Przypomnijmy, że odtwórcą roli jest Ezra Miller, którego poznaliśmy już w filmie Justice League. I choć pogłoski o filmie słychać już od dawna, nadal nie ma wielu oficjalnych szczegółów, które zdradzałyby, jaki jest aktualny status produkcji.

Tymczasem teraz w sieci pojawiły się nowe plotki mówiące o tym, że zdjęcia do filmu The Flash mogą ruszyć jeszcze w listopadzie tego roku - informacją podzielił się portal thegww.com, który powołuje się na zaufane źródła. Podobno twórcom zależy, by wydać film jeszcze w 2021 roku - w tym samym, w którym światło dzienne mają ujrzeć The Batman i nowy Legion samobójców Jamesa Gunna.

Wcześniej spekulowano, że praca na planie filmu The Flash rozpocznie się znacznie później, ponieważ Miller jest zaangażowany w serię Fantastyczne zwierzęta, również powstającą dla Warner Bros. Ostatnio ogłoszono jednak, że 3. część serii na podstawie świata J.K. Rowling złapała opóźnienie, co daje twórcom czas na zajęcie się Flashem. Przypomnijmy, że scenarzystami i reżyserami będą Johnathon Goldstein i John Francis Daley, którzy stali za produkcją Spider-Man: Homecoming.

Pamiętajmy, że dopóki informacje nie pochodzą od studia Warner Bros., powinniśmy traktować je z dystansem i w charakterze plotek. Będziemy informować o rozwoju projektu.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV