Repertuar kin Nowość Program TV

The Flash – zdjęcia do solowego filmu DC ruszą już w listopadzie?

The Flash to jeden z planowanych filmów DC, na temat którego wciąż nie ma wielu oficjalnych szczegółów. Zgodnie z nowymi pogłoskami, produkcja filmu mogłaby rozpocząć się już w listopadzie tego roku.
UWAGA! Ta treść to plotka, czyli może okazać się prawdą, ale nie musi.

The Flash to zapowiedziany solowy film DC i Warner Bros., który skupi się na tytułowym bohaterze. Przypomnijmy, że odtwórcą roli jest Ezra Miller, którego poznaliśmy już w filmie Liga Sprawiedliwości. I choć pogłoski o filmie słychać już od dawna, nadal nie ma wielu oficjalnych szczegółów, które zdradzałyby, jaki jest aktualny status produkcji.

Tymczasem teraz w sieci pojawiły się nowe plotki mówiące o tym, że zdjęcia do filmu The Flash mogą ruszyć jeszcze w listopadzie tego roku – informacją podzielił się portal thegww.com, który powołuje się na zaufane źródła. Podobno twórcom zależy, by wydać film jeszcze w 2021 roku – w tym samym, w którym światło dzienne mają ujrzeć The Batman i nowy Legion samobójców Jamesa Gunna.

Wcześniej spekulowano, że praca na planie filmu The Flash rozpocznie się znacznie później, ponieważ Miller jest zaangażowany w serię Fantastyczne zwierzęta, również powstającą dla Warner Bros. Ostatnio ogłoszono jednak, że 3. część serii na podstawie świata J.K. Rowling złapała opóźnienie, co daje twórcom czas na zajęcie się Flashem. Przypomnijmy, że scenarzystami i reżyserami będą Johnathon Goldstein i John Francis Daley, którzy stali za produkcją Spider-Man: Homecoming.

Pamiętajmy, że dopóki informacje nie pochodzą od studia Warner Bros., powinniśmy traktować je z dystansem i w charakterze plotek. Będziemy informować o rozwoju projektu.

-
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – oficjalne plakaty…

Avengers: Koniec gry rozkręca swoją promocję. Widowisko MCU doczekało się oficjalnych plakatów superbohaterów.

Piotr Piskozub
-

Poznaj najdroższe seriale telewizyjne w historii.…

Chcemy przedstawić Wam listę najdroższych seriali telewizyjnych w historii - w zestawieniu nie brakuje zaskoczeń.

Piotr Piskozub
-

Czekając na Avengers: Koniec gry –…

Fani MCU zastanawiają się, jak w filmie Avengers: Koniec gry swoją obecność zaznaczy Hulk. To…

Adam Siennica
-

Templariusze: sezon 2, odcinek 1 –…

Templariusze kontynuują opowiadaną historię w 2. sezonie. Oceniam, jak odcinek wprowadza do nowej serii.

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
Plotka
-

Avengers: Koniec gry – czas trwania…

Wszystko wskazuje na to, że aktualny czas trwania został już ustalony przez Disneya i Marvela.…

Michał Kujawiński
-

Właściciele serwisu Kinomaniak.tv otrzymali wyroki w…

Na portalu Wyborcza.pl pojawiły się informacje dotyczące wyroku, który otrzymali twórcy serwisu z pirackimi treściami,…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.